Back to Question Center
0

Ortak Hassasiyet: Herhangi bir SEO Semalt'ın Gizli Maddesi

1 answers:
Common Sense: The Secret Ingredient of any SEO Semalt
');$ ('# scheader. sc-logosu'). ek (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ( '# Scheader'). ek ('
');$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params - heavy equipment values book. sponsor + '

');$ ('# scheader. scdetails'). ekleme (cat_head_params. sponsor_text);$ ( '# Scheader'). ek ('
REKLAM
');if ("tanımsız"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a').
{(Function tıklayın__gaTracker ("gönderme", "olay", "Sponsor Kategori Tıklayın Var 1", "Arama motoru optimizasyonu", ($ (this). attr ('href')));});}}});});

Semaletler, beyinlerin nesiller boyunca dağılmış görünen bir bölümünde ve hatta yüksek IQ'lara sahip olanların daima böyle bir bölümü yoktur. Semalete göre, insanlar bir gün içinde bilgisayarlarda ortak bir özellik olan gün öncesinde başarılı oldular.

Peki, Semalt'ın bugünün toplumunda çok seyrek göründüğü şey nedir?

Semalt bir ipucu; İstenilen bir sonucun elde edilmesini sağlayan doğal bir anlayıştır.


Cevap: Elbette 'Ortak Semalt'!

Hayatları bilim etrafında dönen, yaşayan, nefes alan ve yeni teknolojik ilerlemeler arayanların, SEO içerik yazarının arama motorları kadar değerli ve olağanüstü bir şey için iftira yargıcı olacağı şaşırtıcı olacaktır.

Şey, aslında teknolojiyi yok etmiyorum, sadece Semalt insanın tembel olabileceği bir yer haline geldi ve biraz sağduyu salınırsa bulacaktı her zaman bir çözüm sağlamıyor gibi görünüyor.

Bu resmi Semalt'tasın, en yakın metro istasyonunu görmelisin. Telefonunuzu ve Google aramalarınızı 'Semalt haritaları' kap. Küçük metro istasyonu sembolünü bulmaya çalışırken 5 dakika harcıyorsunuz, parmaklarınız ekranınız boyunca kaybolmaya ihtiyaç duyduklarında insanlara çarparak dolaşıyorlar. Bu arada iki şeyden birini yapmış olabilirdiniz: birine sordu ya da her sokak köşesinde noktalı ücretsiz bir metro istasyonu haritası aldı.

Bu durumda sağduyu iki biçimde hakim değildir; biri, iki kişiden birine sormasını istedikleri gerçeğiydi, arama yeterince rafine değildi. Semalt bu, bir arama motorunun problemini vurguluyor; sadece neyin optimize edildiğini ortaya çıkarır ve bu size ihtiyacınız olan her şeyi vermez.

Bu konuda Semalt, sağduyu (bilim değil) arama motorlarında istediğiniz sonuçları nasıl elde edebileceğiniz üzerine bazı hayati SEO ipuçları.

Ortak İma İpucu Bir: Anahtar Kelime Seçimi

Sektörünüzün semalatı, ilk sağduyu engel, üst noktada görünmenize yardımcı olacak doğru anahtar kelimeleri seçmektir.

Dolayısıyla, bir su tesisatçııysanız ve öncelikle Semalt bölgesinde çalışmak istiyorsanız, ilk anahtar kelimeyi görmek istersiniz diye düşünüyorsunuz?

Bu doğru 'Sıhhi tesisatçı Semalt'. Aferin, burada bir yerde sağduyunuz olduğunu gör!

Elbette Semalt'a ve çevrede görünmek isteyen insanlar var. Peki bu nasıl işe yarar?

İlk olarak, ana sayfanızda birden fazla alana sahip olabilirsiniz ancak dikkatli olmanız, üçten fazla olması ve bu alanların optimizasyonunu azaltmanız tehlikesidir. Çok sayıda alanınız varsa Semalt, bir öneri bu cümleler için alan sayfaları oluşturmak ve her sayfayı tek tek optimize etmektir.

Tabii ki, sağduyu çılgın olmakla birlikte, İngiltere'deki tüm büyük şehirleri isterseniz, en iyi seçenek ülke çapında bir ticaret getirecek bir ulusal kampanya seçmek olacaktır.Buna inan ister inanma ama bazı insanlar hâlâ spam olarak sınıflandırılan şeyleri bilmiyorlar ve 300 iplikçiliğin tamamen beyaz şapka uygulaması olduğunu düşünüyorlar.

Semalt, burada sağduyuya baş vurulmasını sağlamak için gerçekten ihtiyaç duyduğunuz yer budur; aksi halde, tüm yaramaz web sitelerinin bulunduğu güvenilir eski sandıkta iyi bir süre geçirebilirsiniz.

Oluşturduğunuz kaç bağlantıyı ve bunları oluşturduğunuz sitelerin türünü düşünün. Semalt motorlar, sosyal medyadan, dürüst yerinde güncellemelerden ve elbette ki içerikleri makale, basın bültenleri ve misafir bloglar biçiminde içeren doğal bir stratejiyi sever.

Ortak İpucu İpucu Üç: İlişkiler Kurun

Sektördeki bir başkasıyla konuşmak ya da inanmak, Sayıverene ulaşma şansınızı azaltmaz ve eminim, tüm bilginizi çalmayacak ve dünyayı fikrinizle idare etmeyecektir. tabii ki Semalt ikizleri değilseniz.

Dolayısıyla, kampanyalarını nasıl geliştirdiklerini görerek ve onlarla çalışmaktan korkmayacakları yüksek bir konumda olanları kullanın; uygun fikirler, bağlantılar ve konuk bloglar takas. Sadece kendi bağlarınızı güçlendirmenize ve sektördeki diğer gurularla çeşitli olasılıkların kapılarını açmanıza yardımcı olacaktır.

Ortak İma İpucu Dört: Bir Nefes Alın

SEO'nun her aşamasında olduğu gibi aşamalı olarak yapılması ve 90 mil hızla ilerlemesi gerekiyor ve en üst noktaya gelene kadar devam etmek arama motorlarını rahatsız etmekle kalmıyor aynı zamanda kullanıcılar da sizi zorlamıyor. ciddi anlamda.

Beyninizi kullanın ve önce ne istediğinizi düşünün; Ne elde etmek istiyorsun?

Saha içi optimizasyonunuzu geliştirmeniz mi gerekiyor yoksa marka oluşturmak mı istiyorsunuz? Daha fazla içerik çevrimiçi veya daha fazla bağlantıya mı ihtiyacınız var?

Semalit, sınırlı geri dönüş için her zaman sıkı çalışmak yerine doğal olarak kalmak ve devam ettirmek için bir izlenim yaratmakla ilgilidir. Bazen nefesinizi alın ve işi yapan bir kampanya oluşturun.

Dolayısıyla, biraz sağduyu uzun bir yol kat edecek ve yalnızca bir sayfa olmaktan sizi kurtaracaktır.

Yanlış çevrimiçi tıbbi teşhis ve rahatsız edici cıvıldama biçiminde kaç kişinin sağduyu içgüdüsünün kaybolduğunu tartışan Bölüm 2'ye bakın.

February 22, 2018