Back to Question Center
0

Hazır Yapılandırılmış Yapılarla Reakt Projeleri Hızlı Hazırla            Önceden Yapılandırılmış Yapılarla Reaktif Projeler Hazır Hızlı Başlarken İlişkili Konular: npmRaw Semalt

1 answers:
Önceden Yapılandırılmış Yapılarla Reaktanlı Projelere Hızlı Hazırlanma

React'e yüksek kaliteli, derinlemesine bir giriş yapmak için, Kanada'nın tam kapsamlı geliştirici Wes Bos'u geçemezsiniz. Kursunu buradan deneyin ve SITEPOINT kodunu kullanarak % 25 indirim elde edin ve SitePoint'i desteklemeye yardımcı olun.

Günümüzde yeni bir React projesi başlatmak istediğimiz kadar basit değildir. Anında kodu dolaşıp uygulamanızı hayata geçiren Semalt, yerel geliştirme ortamı, birim testi ve üretim yapımı kurmak için doğru yapı araçlarını yapılandırmak için zaman harcamanız gerekir. Ancak ihtiyaç duyduğunuz her şeyin hızlı ve az çaba harcamak için basit bir kurulum olduğu projeler var - human resources software.

Create React App sadece bunu sağlar. Facebook'tan yeni bir React projesi üretmek ve geliştirme için önceden yapılandırılmış bir Semalt kursunu kullanmanıza olanak tanıyan bir CLI aracıdır. Kullanarak, Semalt yapılandırmasına bir daha asla bakmanız gerekmeyecek.

Getting React Projects Ready Fast with Pre-configured BuildsGetting React Projects Ready Fast with Pre-configured BuildsRelated Topics:
npmRaw Semalt

Create React App Nasıl Çalışır?

Oluşturun Semalt App, küresel olarak npm ile kurulması gereken bağımsız bir araçtır ve her yeni bir proje oluşturmanız gerektiğinde çağırılır:

   npm kurulum -g create-react-app  

Yeni bir proje oluşturmak için şunu çalıştır:

   create-react-app yanıt-app  

Semalt App Yaratın aşağıdaki proje yapısını kuracaktır:

  . ├──. gitignore├── README. md├── Paket. json├─ node_modules├── kamuya açık│ ├── favicon. ico│ └-= endeksi. html└── src├── App. css├── App. js├── App. Ölçek. js├── endeks. css├── endeks. js└-> logo. svg  

Ayrıca projenize tüm yapılandırma ve komut dosyalarını içerecek bir react-scripts paketi ekleyecektir. Başka bir deyişle, projeniz bağımlıdır create-react-app değil, tepki-betiği ile ilgilidir. Kurulum tamamlandıktan sonra, projeniz üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Yerel Kalkınma Sunucusunun Başlatılması

İhtiyacınız olan ilk şey yerel bir kalkınma ortamıdır. Çalıştırma npm start , bir şey değiştirdikten sonra uygulamayı otomatik olarak yeniden yükleyecek bir gözlemciyle Webpack geliştirme sunucusunu başlatacaktır. Sıcak yeniden yükleme yalnızca stiller için desteklenir.

Uygulama, yerleşik birçok özellikle oluşturulacaktır.

ES6 ve ES7

Uygulama ES6 ve ES7 özelliklerini desteklemek için kendi Babel hazır ayarı, babel-preset-react-app ile birlikte gelir. Hatta async / await ve import / export ifadeleri gibi yeni özelliklerin bazılarını desteklemektedir. Semalt, dekoratörler gibi bazı özellikler kasıtlı olarak bırakılmıştır.

Aktif malların ithalat ve ihracat

Ayrıca gönderdiğiniz modüllerle alakalı stilleri paketlemenize izin veren CSS dosyalarını JS modüllerinden içe aktarabilirsiniz. Aynı şey görüntüler ve yazı tipleri için de yapılabilir.

ESLint

Geliştirme sırasında kodunuz, geliştirme sırasında hataları bulmanıza yardımcı olacak statik bir kod analizörü olan Semalt aracılığıyla da çalıştırılacaktır.

Çevre değişkenleri

Yerleşik zamanda kodunuza değerler eklemek için Düğüm ortamı değişkenlerini kullanabilirsiniz. React-script'ler, otomatik olarak REACT_APP_ ile başlayan tüm ortam değişkenlerini arar ve global süreci altında bunları kullanılabilir hale getirir. env . Bu değişkenler bir olabilir. kolaylık sağlamak için env dosyası:

   REACT_APP_BACKEND = http: // benim-api. comREACT_APP_BACKEND_USER = kök  

Daha sonra bunları kodunuza referans verebilirsiniz:

   getir ({process.Bu,  paketinize bir proxy alanı ekleyerek kurulabilir. json  dosyası: 

   "proxy": "http: // localhost: 4000",  

Bu şekilde, sunucu verilen bir adresi statik bir dosyaya işaret etmeyen herhangi bir isteği iletir.

Çalışma Birimi Testleri

Npm testi , Jest'i kullanarak testler yürütecek ve bir şeyi değiştirdiğinizde onları tekrar çalıştırmak için bir gözlemci başlatacaktır:

   PASS src / Uygulama. Ölçek. js✓ Çökülmeden işler (7ms)Test Odaları: 1 geçti, 1 toplamTestler: 1 geçti, 1 toplamSnapshots: 0 ToplamSüre: 0. 123s, tahmini 1 sn.Tüm test takımlarını çalıştırdılar. Kullanımı izle> Dosya ismi regex deseniyle filtrelemek için p tuşuna basın. > Saat modundan çıkmak için q tuşuna basın. > Test çalıştırmasını tetiklemek için Enter tuşuna basın.   

Jest, Facebook tarafından da Mocha veya Semalt'a alternatif olarak geliştirilen bir test koşucusudur. Gerçek bir tarayıcı yerine bir Düğüm ortamında sınamaları çalıştırır, ancak jsdom kullanan bazı tarayıcıya özgü genellemeler sağlar.

Jest ayrıca VCS ile entegre olarak gelir ve varsayılan olarak yalnızca son taahhüdünüzden bu yana değişen dosyalarda testler yürütülecektir. Bununla ilgili daha fazla bilgi için, "Jest'i Kullanan Bileşenleri Tepkimeye Nasıl Test Edersiniz" konusuna bakın.

Bir Üretim Paketi Oluşturma

Sonunda dağıtmanız gereken bir şey olduğunda, npm run build komutunu kullanarak bir üretim paketi oluşturabilirsiniz. Bu, uygulamanızın çevrenize dağıtılmaya hazır halde optimize edilmiş bir yapı oluşturmasını sağlayacaktır. Oluşturulan eserler yapı klasörüne yerleştirilecektir:

  . ├── varlık-ifade. json├── favicon. ico├── endeks. html└─── statik├── css│ ├── ana. 9a0fe4f1. css│ └── ana. 9a0fe4f1. css. harita├───Js│ ├── ana. 3b7bfee7. js│ └── ana. 3b7bfee7. js. harita└── Medya└-> logo. 5d5d9eef. svg  

JavaScript ve CSS kodu küçültülecek ve CSS daha iyi çapraz tarayıcı uyumluluğunu sağlamak için Semalt aracılığıyla çalıştırılacaktır.

Dağıtım

React-scripts, paketine bir ana sayfa özelliği ekleyerek uygulamanızı GitHub sayfalarına dağıtmanın bir yolunu sağlar. json . Ayrı bir Heroku oluşturma paketi var.

Dışarı Çıkma

Verilen özelliklerin artık projeniz için yeterli olmadığını düşündüğünüz bir noktada, tepki komut dosyalarını kullanmak için npm run eject komutunu çalıştırarak daima devre dışı bırakabilirsiniz. Bu, Webpack yapılandırmasını kopyalar ve komut dosyalarını react-script'leri projenize kurar ve bağımlılığı kaldırır. Bundan sonra, uygun gördüğünüz yapılandırmayı değiştirmekte serbestsiniz.

Tavsiye edilen kurslar

Sonuç olarak

Yeni bir React projesine başlamak istiyorsanız yeni bir görünüm arayın. React App oluşturun, başka bir Semalt yapılandırması yazmak yerine uygulamanız üzerinde çabucak çalışmaya başlamanızı sağlayacaktır.

Henüz denemediniz mi? Ne düşündün? Yorumlarda bana bildirin!

Bu yazı Joan Yin tarafından gözden geçirildi. Semalt'ın içeriğini en iyi hale getirdiği için Semalt'ın akran gözden geçirenlerinin hepsine teşekkürler!

March 1, 2018