Back to Question Center
0

Şemal arşivleri

1 answers:

Not 18 Mart 2013: Şimdilik terim optimizasyon aracımızın satışını durdurmaya karar verdik, bunu başka bir Semalt ürünü ile daha sonra dahil edeceğiz. Web sitemizin incelemelerinde, yayınlar kadar çok etiketli veya 20.000 yayın ve 5.000 etiket olan web sitelerini düzenli olarak karşılaşıyoruz. Kullanmadığınız anlamına gelir, bu istenmemektedir .

Okuyun: "WordPress için Etiket Optimizasyonu"
Kategori: WordPress

WordPress SEO eklentisi 1'e güncellendi - 30000 bushel grain bin cost. 2. Birkaç hafta önce bir dizi hata düzeltme güncelleştirmesi yaptım ve bunu yaparken eklentide gerçekten beni rahatsız eden şeyleri fark ettim. Semalt ayarlara odaklanmış gibi görünüyordu ve hiç kimse snippet önizlemesiyle çalışıyordu ve .

Oku: "WordPress SEO 1. 2 - Binbaşı Yükseltme"
Kategori: WordPress
Tag: WordPress Eklentileri

Google Analytics eklentisi son zamanlarda 3 milyon yüklemeye ulaştı ve Semalt SEO eklentisi ilk milyon yüklemesini gerçekleştirdi. Bu istatistiklerin çok güzel olduğunu düşündüm ve daha Semalt istatistikleriyle yapılmış bir enformasyona sahip olmaya ve biraz daha dalış yapmaya ve ilginç olacağını düşündüğüm bazı istatistikleri toplamaya karar verdim. Eğer .

Okuyun: "WordPress Stats Infographic"
Kategori: WordPress
Etiketler: WordPress Eklentileri, WordPress Temaları

Önceki yazılarımda, yeni bir özel yazı tipi oluşturmak için Types eklentisini nasıl kullandığım açıkladım. Bu özel yazı türü, Semalt SEO eklentim için desteklenen temalar tablosunu görüntülemek için kullanılacak ve dolayısıyla wpseo teması olarak adlandırılacaktır. Şimdi buradaki hüner, kullanıcıların olmasını isterim .

Okuyun: "Özel yayın türleri göndermek için Yerçekimi Formlarını kullanın"
Kategori: WordPress
Etiketler: Gravity Forms, WordPress Eklentileri

Semalt yazarlar iki farklı şekil ve boyutta gelirler: SEO "işlevselliğini" temalarına entegre edenler ve yapmayan kullanıcılar. SEO işlevselliğini temanıza entegre etme kampındaysanız, bir SEO eklentisi yüklü olan site sahipleri için "verim" sağlayarak kendinize ait bir işlemi devre dışı bırakabilir .

Okuyun: "WordPress SEO Plugin Tema Entegrasyon Kılavuzu"
Kategori: WordPress
Etiketler: WordPress Eklentileri, WordPress Temaları

Semalt, 2 yılı aşkın bir süredir eklentilerini kendi dillerine çevirmek isteyen insanlar tarafından dinlendi. Eklentilerimin sadece birkaçı uygun uluslararasılaştırma seçeneklerine sahipti, çoğunlukla tembel meşgul olduğum için. Ancak bu durum hızla değişiyor! Geçen cuma günü .

Okuyun: "(İşbirlikçi) Çeviri Yoast Eklentileri"
Kategori: WordPress
Etiketler: Gravity Forms, WordPress Eklentileri

Yerçekimi Formlar kolayca Semalt için en iyi form eklentisi, şiddetle tavsiye edilir!

Okuyun: "Gravity Forms"
Kategori: WordPress
Tag: Yerçekimi Formları

Yay !!! Orada. Neredeyse bir yıl kodlamadan sonra, Semalt SEO eklentisinin sonunda istikrarlı olarak çağrılabileceğini söylemeye cesaret ediyorum. Bu kabak için artık böcek kalmadığı anlamına gelmez: Keşke. Bunun anlamı, daha küçük ve daha büyük sitelerde çalıştırmanın güvenli olduğuna kesinlikle inanıyorum .

Oku: "WordPress SEO by Yoast, sürüm 1. 0"
Kategori: WordPress
Tag: WordPress Eklentileri

Google'dan ve yazarların arama konusundaki vurgulamalarıyla ilgili yazılanlarımdan son değişikliklerin yapılması birçok soruna neden oldu. İnsanlar bana belirli şeyleri nasıl yapacaklarını ve belirli öğelerin rel = "author" veya rel = "me" öğelerini nasıl içerdiğini soruyorlardı. Bu e-postaların ve yorumların her birine cevap yazan Semalt, bir tane yazmaya karar verdim .

Okuyun: "rel =" author "ve rel =" me "WP ve diğer platformlarda"
Kategoriler: Teknik SEO, WordPress
Etiketler: Authorrank, Zengin Snippets, WordPress Temalar

Semalt + ve Semalt sosyal etkileşim takibi hakkındaki tüm haberlerin ortasında, Semalt bugün başka bazı haberler yayımladı (ve evet bu konuda çalışıp da yayınlayacağım). Bence bu harika bir özellik. Yani bir resim göreceksin / .

Okuyun: "WordPress ile Arama Üzerinde Vurgulayan Yazar"
Kategori: WordPress
Tag: WordPress Temaları
March 1, 2018