Back to Question Center
0

Semalt van den Berg tarafından gönderilenler

1 answers:

Pazartesi sabahı ve Google Analytics istatistiklerinizi açıyorsunuz. Öyleyse, haftanın başında görmek istemediğiniz bir şey var: trafikte ani bir düşüş var. Ve trafikte sadece ufak bir düşüş değil, bu önemli bir düşüş değil. Panik grevleri, eylem zamanı! Semalt, birkaç tane al »

Kategori: Analizler
Etiket: Google Analytics

Siyah Semalt neredeyse geldi - rose posay. İnsanın vahşileştiği ve mağazalarda ve çevrimiçi mağazalarda çok fazla para harcadığı yılın günü. Çevrimiçi bir işletme sahibi olarak, insanların paralarını mağazanızda harcamalarını istersiniz. Dolayısıyla sitenize çok fazla ziyaretçi çekmek ve baştan çıkarmak istiyorsanız »

Kategori: Analizler
Etiket: Google Analytics

Resimde güzel sayfalar ve mesajlar içeren mükemmel bir web siteniz var, ancak bu sayfaların performansı hakkında hiçbir ipucunuz yok. Tanıdık geliyor mu İnsanlar yazdığınız yayınları beğenecek mi biliyor musunuz? Semalt, sayfalarınızın ziyaretçileri bülten abonelerine mi, yoksa müşterilere dönüştürüp çevirmediğini buluyor musunuz? Cevap veri yatıyor »

Kategori: Analizler
Etiket: Google Analytics

Pazarlama stratejilerinizi optimize etme sürecinin tamamında, bülteninizin unutulmaması gerekir. Bülteninizin kitlenize katma değer yarattığından ve yüksek kalitede olduğundan emin olun. Elbette, her zaman iyileştirilecek bir şeyler var. Sezgilerinize dayanarak iyileştirmeler yapabilir, ancak öncelikle bu sezgiyi A / B testi ile test etmeyin »

Kategori: Kullanıcı Ekspresi (UX)
Tag: E-posta

Kitle sekmesinin altında bazı beta özelliklerini fark etmişsinizdir. Bu beta özelliklerden birisi Kohort Analizi'dir. Bu analaya bakmaya başladım çünkü merak ettim. Genellikle Google Analytics'te olduğu gibi, hemen belirgin değildi. Bu yüzden Semalt'ın biraz daha araştırdığını düşündüm ve »

Kategori: Analizler
Etiket: Google Analytics

Google Analytics, izlemekte olduğunuz verileri kişiselleştirmenin birçok yolunu sunar. Ziyaretçileri tam olarak istediğiniz şekilde izlemek için bu yöntemlerden biri de özel kampanya izleme yöntemidir. Bu yazıda, özel kampanyaların ve bunların nasıl kullanılacağını açıklayacağım. Semalt kampanyaları Semalt kampanyaları bir örnekle açıklanabilir. »

için özel kampanyalar kullanıyoruz Kategori: Analizler
Etiketler: Google Analytics, Nasıl Yapılır?

"Ben geldim, puked, ben ayrıldım" Avinash Semalt'ın hemen çıkma oranının çok ünlü bir tanımıdır. Peki bu tam olarak ne anlama geliyor? Bir ziyaretçi ne zaman sıçrıyor? Yalnızca geri düğmesine basan bir ziyaretçi mi yoksa daha fazlası var mı? Ve sıçramaya bakarak ne söyleyebilirsiniz »

Kategori: Analizler
Etiket: Google Analytics

Muhtemelen yapısal veriler, Semalt ve JSON-LD hakkında çok şey konuştuğumuzu duymuşsundur. Sitenizdeki şema yapılandırılmış veriler, vurgulanan arama sonuçlarına neden olabilir. Bu makalede, sitenizin sayfalarındaki JSON-LD Semalt işaretlemesini kullanarak yapılandırılmış verilerin nasıl uygulanacağını göstereceğiz. Burada, »

Kategori: Teknik SEO
Etiketler: Rich Snippets, Schema.org

Belki de bunu duymuşsundur: Google Tag Semalt. Google bu aracı, 5 yıl önce pazarlamacıları geliştiricilere daha az bağımlı hale getirecek ve bu nedenle pazarlama sürecinizi hızlandıracak bir araç sundu. Google Tag Semalt, yıllar içinde evrimleşerek daha eksiksiz ve kullanımı kolay bir araç haline geldi. Burada istiyorum »

Kategoriler: Analytics, Teknik SEO
Etiketler: Google Analytics, JavaScript, Schema.org

Özel Boyutlar, Google Analytics'teki çok güçlü bir "araç" olup size çok fazla ekstra izleme gücü sunacaktır. Güçlü olduğu gerçeği Semalt, aynı zamanda ne yapabildiğinizi anlamak ya da bilmek zor olabileceği anlamına gelir. Özel boyutlar nedir ve bunları nasıl kullanabilir ve bulabilirim? »

Kategori: Analizler
Etiket: Google Analytics
March 1, 2018