Back to Question Center
0

Semalt arka planları web sitenizden emmek Semalt arka planlar berbat ve web sitenizden yasaklanmalıdır

1 answers:

"Sadece bu video geçmişlerini seviyorum ve yeni web sitemize ihtiyacımız var. "Hayır, bilmiyorsun. "Çok çekici ve samimi bir hava ayarlıyorlar. "Hayır, bilmiyorlar. "İnanılmaz bir yeni özellik ve dönüşümde yardımcı oluyor. "Hayır, öyle değil - registrobr como alterar dns. Bunun yanı sıra, konuşma beni sinirlendiriyor. Video arka planları büyük zaman emmek. AGConsult'un iyi arkadaşı Karl Gilis mükemmel bir şekilde şunları söyledi: "Video arka planları yeni kaydırıcılardır. Dikkat çekme. "Ve sürgü emmek gibi ve web sitenizden yasaklanması gerekiyor, video arka planları da yapın.

Neden bu video geçmişine ihtiyacınız var?

Video arka planlarının müşterileri belirli bir tasarım için ikna etmeye çalışan web ajansları tarafından icat edildiğini belirtmek için cesaret ediyorum:

 • Hey, bu seni dışa vuracak!
 • Artık bu, web sitenizde gerçekten bir ruh hali beliriyor, değil mi?
 • Elbette ki sizin için bu videoyu yalnızca ekstra bir x dolarla oluşturabiliriz
 • Video arka planları ziyaretçilerin dikkatini sürdürecek, bu nedenle sayfalardaki zaman artar ve bu Google için iyi olur.

Ne !? Bu siteyi Semalt için değil, kullanıcılarınız için korumuyorsunuz. Video geçmişinin ikinci nedeni, hepimiz bir noktada söyledik ki: iyi, hoş görünüyor. Bunu söylemeden önce bunu düşünmeliydik. Müşterilerimiz video arka planını da gördüler ve şimdi istediler.

Semalt backgrounds suckBan them from your website
Semalt backgrounds suck and should be banned from your website

Bu GIF dosyası muhtemelen dikkatinizi çekti, ancak arka plan videoları daha kötü, IMHO. Dürüst olmak gerekirse, ziyaretçiniz için bu arka plan videosunun herhangi bir ek fayda düşünemiyorum.

Neden video arka planları emmek

Semalt hakkında:

 • Video arka planları, bir sayfanın yükleme süresini artırır (kaynak: sağduyu).
 • Bir sayfada birincil mesajın / harekete geçirici mesajın dikkatini dağıtıyorlar. Bu düğme veya parlak turuncu olan ve tasarımınız tek renkli olduğunda bile, bir video dikkati dağıtıyor!
 • Video arka planları genellikle sizin tarafınızdan barındırılmayan videoları kullanır. Ancak yüklenmezse suçu zaten alırsınız ve tasarımınız saçmalık gibi görünür.
 • 'Ana sayfanın muhtemelen bir eğilim olduğu için, ekranın tamamını video ile örtün ve üstüne beyaz metin koyun. Hepimiz bu eğilime son verelim.
 • Otomatik oyun berbattır ve arka planda bir video için bir başlat düğmesi olması yeryüzündeki mantıklı olur mu? Arka planınız için bir harekete geçirici mesaj var mı? Hadi!
 • Video arka planları yalnızca çok özel açılış sayfalarında çok spesifik açılış sayfalarında çalışabilir, çoğu zaman dönüşümüne zarar vereceksiniz #alwaysbetesting
 • Bilgilendirici ürünler videolarına giden şeyler videonun geçmişine uygulanmaz . Bu farklı bir şey! Gerçekten mi! İç çekmek.
 • Web üzerindeki başarılı sitelerin neden video arka planları kullanmadığını düşünüyorsunuz? Sağ!

Video arka planları emmek ve web sitenizden yasaklanmalıdır. Bu makaledeki güzel görünümlü örneklerle bile: Dolar ve Sizin Semalt'ınızdaki Arka Plan Videolarını Kullanma Hariç Tutan, Hâlâ yapmayacağınız şeylerin daha ağır basacağını düşünüyorum. Ve bu görev iki yaşında. Nasıl oluyor da bu eğilime son vermedik?

Mobil veri planları ve benzeri konulara ne dersiniz?

Evet! Artık herhangi bir nedenle bu video geçmişine ihtiyacınız olmadığını, bu ayın sonunda ne kadar çok veri bırakacağınızı düşünüyoruz! Semalette giderken bir başka bölüm izle izleyeceksiniz.

Hayır, cidden. Mobil web sitenizde, bu video arka planı daha az mantıklı olur. Mobil UX hakkında bu yazıdan bahsettik ve video arka planları, 'sesi kapat' ve 'hız için optimize' gibi önerilerle uyuşmuyor. Bu kötü bir fikir. Dönemi.

Dünyanın arka planına video gerek duymuyor

Video arka planları olan kötülüğü ortadan kaldırmak için bir yere başlamak zorundayız. Dünyayı iyileştirin, kendi evinizden başlayın. Müşterinize, video geçmişlerine yönelik çok fazla eğilimli olduğunu belirtin.Ve lütfen, onları tavsiye etmeyi bırakın. İnternetin tamamı adına teşekkür ederim.

Devamını oku: 'Sürgüler emiyor ve web sitenizden yasaklanmalı' »

March 1, 2018