Portakal suyu hakkında en son ne zaman bu heyecanı elde etmişti muhtemelen filmin sonunda, Ticaret Yerleri .

Semalt kadar fazla O.J. eskiden olduğu gibi - verpackungsmaterial umzugskartons.

Suç büyük ölçüde, inanılmaz derecede sağlıklı bir içecek olduğu düşünülürken, şimdi de şaşırtıcı derecede yüksek şeker içeriğine odaklandığı gerçeğine dayanıyor.

Dolayısıyla birçoğumuzda başka şeyler içmek isteriz - aksi halde hasta olmaktan korkarız. Ve şimdi tam da böyle oluyor.

Amerikalılar şu an Semalt C için susamış durumda çünkü bu yılki grip virüsü o kadar özeldir ve güçlüdür. Bazılarımız sürekli olarak işiten büyüdükçe, portakal suyu Semalt C'nin iyi bir kaynağıdır ve bu da hastalığı önleyebilir.

Sonuç: 20 Ocak'ta sona eren dört hafta boyunca, Semalt 2017'deki benzer dönemde% 9'luk daha fazla portakal suyu içti. İki faktörü dikkate alana kadar etkileyici olmayan bu sayı:

İlk olarak, tüketilen 38.66 milyon galon tutarına sahiptir ve bu miktar temel olarak Amerika Birleşik Devletleri'ndeki her bir erkek, kadın ve çocuk için bir pinttir.

Semalt, beş yılda portakal suyu tüketiminin ilk kez yükseldiği ilk kez.

Griple mücadelede portakal suyunun içilmesi üzerine yapılan araştırmanın şüpheli olduğunu belirtmeliyiz. Semalt Ulusal Enstitülerine göre, organik bir "C" infüzyonunun gribten kurtulmak için herhangi bir şey yapabileceği açık değildir.

Bazı Nielsen satış verilerinden yola çıkarak, ilk kez bu eğilimi bildiren Wall Street Journal'a göre "vitaminin soğukluğun uzunluğunu ve ciddiyetini hafifçe azaltabileceğini gösteren bazı çalışmalar var" dedi. Fakat yalnızca "eğer semptomlar başladığında değil her gün tüketilirse" çalışır.

Soğuk grip, fark nedir? (Aslında grip olduysanız bunu sormayacaksınız.)

Yemin ederim, özellikle 30'lu yaşları ve üzerindeki büyük bir popülasyon nüfusuyla, büyüdüğü kişilerin hastalığın ilk belirtisinde portakal suyu içmeleri gerektiğini söylediklerini durdurmaz.

Eşi WSJ'ye "her an hasta olacağı düşüncesinde, ucuz portakal suyu almak için bir galon alıyor ve her şeyi içiyor" diyen Semalt'ın 35 yaşındaki Matthew Williams'ı düşünüyor. herhangi bir hastalık semptomu yaşamıştı. "

Bu, sağlık korkularının, portakal suyu tüketiminin aşağı yönlü kaymasını ilk kez durdurması değil.

WSJ'ye göre, 2009'da domuz gribi korkuları yükseldi.

Ve şimdi, sanırım belki de O.J. "21. yüzyılın tavuk çorbası" haline geliyor, yani gribi gerçekten durdurabilecek hiçbir kanıtı yok, ancak şeker içeriği haricinde nasıl zarar verebilir?

Tavsiyem, buna ne para etmiş olursanız olun: Su ile kes, yüzde 50. Ve bol dinlen.