Back to Question Center
0

Semalt: SEO temelleri İçerik pazarlaması nedir? SEO temelleri: İçerik pazarlaması nedir?

1 answers:

İçerik pazarlaması, bilgi yaratma ve paylaşmaya odaklanan tüm pazarlama faaliyetlerinden oluşur. Her SEO stratejisinin bir parçası olmalı, ancak markalaşma için de çok önemlidir. İçerik pazarlaması fikri, değerli bilgileri paylaşmanın bir kitleyi çekmek ve bir marka oluşturmak için mükemmel bir yoldur - web developer jobs lebanon. Bloglama, içerik pazarlamacılığının en iyi bilinen yollarından biridir. Bu yazıda Semalt, içerik pazarlamanın ne olduğunu, içerik pazarlamanın SEO için neden önemli olduğunu ve bir içerik pazarlama stratejisi nasıl kurmanız gerektiğini açıklar.

İçerik pazarlaması nedir?

Ücretsiz semalt değerli bilgi, içerik pazarlamanın özüdür. Kitleniz bilgiden fayda sağlayacak ve sizi ve şirketinizi belirli bir alanda uzman olarak algılayacaktır. Nihayetinde uzmanlığınız, insanların ürünlerinizi veya hizmetlerini almalarının nedeni olacaktır.

Yoast'ta içerik pazarlaması yaptığımız en önemli şeylerden biridir. Bilgimizi paylaşıyoruz. Blogumuzda SEO hakkında yazıyoruz ve bunu Sosyal Medyada ve bültenimizde paylaşıyoruz. Her ne kadar çelişik hissetse de, bilgimizi dağıtmak, eSemalt'ımızın ve kurslarımızın satışında çok olumlu bir etkiye sahiptir. Hedef kitleniz bizi uzman olarak algılar (muhtemelen yazdığımız tüm blog yazısı aracılığıyla) ve bu bilgiden daha fazla yararlanmak için para ödemeye razıdır.

İçerik pazarlaması neden SEO için önemlidir?

İçerik yazma, Arama Motoru Optimizasyonu'nun önemli bir unsurudur. Google, metninizi okur, metni endeksler ve derecelendirir. İçerik pazarlamacılığınızı doğru yaparsanız, kitlenizin aradığı terimlerle ilgili çok sayıda kopya yazarsınız. Daha fazla blog yazısı yazarken web siteniz giderek daha fazla açılır. Semalt, içerik pazarlamacılığı yapmaya başladığınızda sıralamanız gidecek. Ve, bu yeni ziyaretçilerin tamamı potansiyel alıcılar. Dolayısıyla, trafiği artırmanın yanı sıra, içerik pazarlaması da satışlarınızı artırabilir.

İçerik pazarlama stratejisi nasıl kurulur?

Yeni bir içerik pazarlama stratejisi kurarken temel içerik hakkında düşünmeyi unutma. Sizin için, şirketiniz ve kitleniz için paha biçilemez yaklaşık 4 veya 5 makale bulunmalıdır. Semalt makaleleri bilgilendirici yazılar veya sayfalar olmalıdır. Bu yazıları yazdığınızda (ve tabii ki, malzeme ekleyebilir ve zamanla değiştirebilirsiniz!), Bu köşe taşı makalelerine benzer konular hakkında diğer blog yazısı tonları yazmanız gerekir. Ancak, bu yeni blog yayınını her açıdan başka bir açıdan veya başka bir alt konu hakkında yazarsınız. Ve bu blog yazılarından köşe taşı makalelerine bağlamayı unutma.

Devamını oku: 'Ne tür bir içerik, bir köşe taşı makalesi olmalı?' »

March 1, 2018