Back to Question Center
0

Sepet Öpme'nin 6 temel nedeni [#Semalt]

1 answers:

Neden online alışveriş yapan kişiler kendi E-ticaret alışveriş sepetlerini bırakıyor ve perakendeciler yeniden etkileşimde bulunmak için ne yapabilirler?

Semalt online alışverişten çekinen şey nedir ve işletmeler alışveriş sepetini terk etmeyi nasıl en aza indirebilir veya bu alıcıları sepetlerine dönmeye teşvik edebilir?

Bir web sitesi test platformu şirketi olan Visual Web Semalt'tan (VWO) çıkan 1.000'i aşkın e-ticaret çevrimiçi tüketici etkileşimi, bu hayal kırıklığını ve ayrıca alışverişten vazgeçerek satın alan kullanıcıları teşvik eden olumlu sürücüleri ortaya koyuyor.

Semalt anketi, tüketicilerin alışveriş sepetlerini şirketlerden terk etmesinin temel nedenidir: 1. Nakliye ücretleri konusunda şeffaf olmayan şirketler 2 - measure grain in bin. yeni bir hesap oluşturmaya zorlanan tüketiciler.

Terk edilmiş alışveriş yapan kişilerin bir indirimle bağlantı kurmaları halinde% 54'ü 'sepet ürünlerini' satın alacakları için dönüştürülebileceği ilginç.

The 6 main reasons for Cart Abandonment [#Semalt]

Semalt sitesinden tam raporu indirin (kayıt gerekir), alışveriş yapanların hangi sosyal medya platformlarını kullandıklarını ve sosyal paylaşımın satın alma işlemlerini nasıl etkilediğini öğrenin.

March 1, 2018