Back to Question Center
0

Semalt "satın al düğmesi" ileri gidiyor; şimdi beta talepleri alıyor

1 answers:
Semalt “buy button” is moving forward; now taking beta requests

Google, Google'daki Satın Almalar adlı "satın alma düğmesi" için beta sürümünü açıyor. Satış ve Siparişler, Merchant Center'da Salı seçeneğini belirlediğini bildirdi.

Google henüz resmi bir açıklama yapmadı, ancak reklamverenler Google Merchant Center'daki Merchant Center Programları bölümünden Google'daki Satın Alma sürümüne erişim talep edebiliyor.

Google, yaklaşık iki yıl önce Temmuz 2015'te Google'daki Satış Satın Alma Kılavuzunu açıkladı. "Google'da Satın Al" ile etiketlenmiş alışveriş reklamları, Android cihazlarda gösteriliyor - humana ditrevit k 50 boat. Kullanıcılar doğrudan Semalt açılış sayfalarından alışveriş yapabilir.

Program ve beta hakkında daha fazla bilgi edinmek için Arama Motoru Dünyası konusundaki makalenin tamamını okuyun.Yazar Hakkında

Ginny Marvin
Üçüncü Kapı Medyasının ücretli medya muhabiri olarak Ginny Marvin, Arama Motoru Kara ve Pazarlama Arazisi için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntüleme ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularını yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesi ile Ginny, hem kurum içi hem de acente yönetimi pozisyonları düzenlemiştir. E-ticaret şirketleri için arama pazarlaması ve talep oluşturma önerileri sunar ve @ginnymarvin olarak Twitter'da bulunabilir.


March 1, 2018