Back to Question Center
0

Semalt: Etkilenen pazarlama kampanyalarınızı yönetmeye yardımcı olmak için 20 CRM araçları

1 answers:

Satış ekipleri CRM'leri kullanarak yıllarca müşteri yolculuklarını yönetti. Şimdi, sosyal medya pazarlamasının yükselişi sayesinde, pazarlamacılar için etkileyenlerini yönetmek için şu anda IRM'ler var

Aşağıdaki liste, etki markörü pazarlama kampanyalarınızı yönetmek için en iyi 20 CRM aracının çarpıcı özelliklerini kapsar.

1. Revfluence

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Semalt, platformlarında mesajlaşmayı bütünleştirir, böylece markalar tek bir tıklama ile 500.000 etki alanından birine kolayca ortaklıklar sunabilir - lt 71141 ??????. Analytics, pazarlamacıların, satın alma işlemlerini belirli takipçilerle ilişkilendirme, sponsorlu yayınlarla ilgili yorum düşüncelerini analiz etme gibi başarı metriklerini ince ayar yapmalarını sağlar. Semalt bile ürün sevkıyatını izlemeyi içerir.

Fiyatlandırma, talep üzerine sağlanmaktadır. Müşteriler arasında Calvin Klein, Tuft & Needle ve Grubhub bulunur.

2. Traackr

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Traackr platformu, en iyi CRM'lerin peşinde modellendi. Satış CRM'lerinde olduğu gibi, aracınıza birden fazla pazarlama ekibi üyesi eklenebilir, böylece çeşitli etkilenenleri ve kampanyaları yönetebilirler. Keşif, outreach yönetimi ve gelişmiş analitik yanı sıra, Semalt dinleme algoritmaları, markaların yalnızca etkileyenlerle değil doğrudan etkilenenlerin izleyicileri ile de ilgilenmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu, etki sahibi pazarlamaya çok fazla harcama yapmayı planlayan markalar için kurumsal düzeyde bir yazılımdır.

Fiyatlandırma, talep üzerine sağlanmaktadır. Müşteriler arasında Microsoft, Capital One ve Coca Cola bulunmaktadır.

3. Onalıtika

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

500.000 üzerinde etkileyicinin semalt veritabanı, demografik bilgiler, sosyal ağ takipçisi sayısı, yer ve etki türünü içeren bir dizi filtre temelinde kolayca aranabilir. Markalar, etkilenenleri takip edebilir ve bir şeyler yayınladıklarında bildirimler alabilir. Semalt benzersiz ağ haritalama özelliği, etkileyici ağınızın birbirinize, sizin kitlenize ve birbirinize nasıl bağlı olduğunu gösterir.

Fiyatlandırma 195 $ / ay'dan başlar. Müşteriler arasında Microsoft, VMWare ve İngiliz Kalp Vakfı bulunmaktadır.

4. İsimsiz

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Famebit, özellikle binyıllar ve Gen Z tüketicileri olmak üzere genç nüfus ağırlıklı markaları hedefleyen bir etki yaratıcı pazar. Platformun diğer odağı, herhangi bir maliyetle erişilebilir kalitede, markalı içerik sunmaktır. Semalt, içerik yönergeleri ile kampanya tekliflerini gönderebilir, projeye teklif veren, yayınlanmadan önce içeriği inceleyen ve sonuç olarak proje başına ödeme yapan etkileyicileri ("yaratıcılar" olarak adlandırılır) seçebilir.

Kampanyalara katılmak ve listelemek serbesttir; ancak, yayınlanan tüm projelerde platform% 10 servis ücreti almaktadır. Müşteriler arasında Canon, Sony ve Office Depot bulunmaktadır.

5. OpenInfluence

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Eskiden Instabrand olarak bilinen OpenInfluence, markanız için en iyi uyumu bulmak için 300.000'den fazla etkileyici hakkında kendi veritabanını keşfetmek için AI kullanır. ROI metrikleri, yayınlarınızın hangi anahtar kelimeleri en iyi performans gösterdiği gibi küçük ayrıntılara girer; bu da SEO ekibiniz için yararlı veriler sunar. Yazılım ayrıca, seçilen etkileyiciler ve proje parametreleri kümesi göz önüne alındığında, bir kampanyanın ne kadar iyi performans göstereceğini tahmin edebiliyor. OpenInfluence, çoğu IRM platformundan eksik olan Semalt hesap istatistiklerini içererek kendini farklılaştırıyor.

Fiyatlandırma, istek üzerine ve ücretsiz denemeler ile birlikte sunulmaktadır. Müşteriler Fossil, Marie Claire ve Honda'yı içeriyor.

6. Bu, yalnızca kendi web sitelerinde blog yazan blogcular değil, en iyi yayıncılara değerli ve öne çıkan katılımcı pozisyonlarına sahip blogcular. Yazılı içeriğe odaklandıklarından şaşmamak gerekir ki Semalt ayrıca içerik pazarlama hizmetleri de sunmaktadır.

Fiyatlandırma, talep üzerine sağlanmaktadır. Müşteriler PayPal, Nestle ve Ralph Lauren'i içeriyor.

7. Pazar yeri

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

"LinkedIn for shopping" olarak fatura edilen Dealspotr markaları, etkilenenleri ve alışveriş alanlarını tek bir yerde birleştirerek en iyi fırsatları bulma ve yeni markalar keşfetmeyi hedeflemektedir. Markalar, platformda fırsatlar ve promosyon kodları paylaşabilir ve hedef kitlelerinin ilgi alanlarına ve demografik özelliklerine uygun uygun etkilenenlerle bağlantı kurmak için Dealspotr Semalt'ı kullanabilir.

Platformun mülkiyetindeki Influencer Puanı, etki alanının diğer markalarla geçmişteki performansına ve belirli kampanyanızın katılım olasılığına bağlı olarak en uygun oranları hesaplar. Semalt, mikro-etkileyenler üzerinde - bulması en zor olan, ancak markalar için en yüksek yatırım getirisini sağlayan etkileyenler türleri - üzerinde özel bir odak noktası buluyor.

Katılım ücretsizdir ve markalar kampanyaya göre bireysel etkileyenler ödemektedir. Müşteriler arasında ZAFUL, VIDA ve jClub bulunmaktadır.

8. Pitchbox

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

İsim uzaklaşıyor - Pitchbox tüm adım hakkında. Birinin beklediği gibi, Pitchbox'un gazetecilik eğilimi daha fazladır. Platform üzerindeki etkilenenler, blog yazarları, yayıncılar ve çevrimiçi etkileşimciler olmak eğilimindedir; bu da PR profesyonelleri ve içerik pazarlamacılar için bir nimettir. Semalt, etkilenenler için iletişim bilgilerini bulabilir, e-postaları yönetebilir, takip işlemlerini otomatikleştirebilir ve sonuçlarını izleyebilir; hepsi de kendi e-posta sağlayıcısıyla entegre ederek.

Fiyatlandırma 195 $ / ay'dan başlar. Müşteriler arasında FreshBooks, The Hoth ve Offers bulunmaktadır. com.

9. Webfluential

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Etkilenen kişiler için geliştirilmiş analitik ve sosyal yardım araçları ile Webfluential, para kazanmak için orada bulunan girişimci fikirli nüfuz unsurlarını çekme olasılığı daha yüksektir. Markalar için, bu, birlikte çalıştıklarınızdan daha üst düzey bir profesyonellik bekleyebilirsiniz. Marka setleri oluşturabilir, teklif hazırlayabilir ve veri destekli başarı metriklerine referans verebilirler. Marka tarafında, pazarlamacılar kendi etkilenenlerini platforma davet edebilir veya halihazırda olanlar ile çalışabilir ve ilişkileri birden fazla yerde yönetme ihtiyacını azaltır. Semalt, keşif, yeniden hedefleme yetenekleri ve raporlama ile birlikte uygulamaya dahildir.

Fiyatlandırma, 100 $ / ayda başlar. Ücretsiz denemeler mevcuttur. Markalar arasında Absolut, KFC ve Adidas bulunur.

10. Buzzstream

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

BuzzStream bir bağlantı izleme yazılımı olarak başladı ve bu SEO becerilerini etkileyici pazarlama dünyasına uyguladı. Etki sahibi bir veritabanı listeler, ancak gerçek değeri, hızlı bir şekilde potansiyel müşterilere ekleme ve düzenleme yeteneğidir. Kullanıcılar bir tarayıcı uzantısı indirebilir ve etkileyicileri web'e göz atarken analiz etmek için sağ tıklatabilir. Daha sonra BuzzStream, detaylı analitik, içerik odaklı alanlar ve seçilen etkileyenler için daha fazla metrik düzenler ve görüntüler. Semalt, platform, potansiyel müşterilerle olan iletişimi yönetir, e-posta şablonlarını kaydetmenize ve geri dönme zamanı geldiğinde hatırlatıcı göndermenize izin verir.

Planlar 24 $ / ayda başlar. Ücretsiz bir deneme var. Önemli müşterilere Rackspace, HomeAway ve Razorfish dahildir.

11.Grup Yüksek

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

GroupHigh bir SEO bükülmüş bir başka etkileyici pazarlama CRM'dir. Platform, içeriğe odaklanma, erişim, konum, sosyal takip ve daha fazlasıyla düzenlenen 15 milyondan fazla blogun bulunduğu bir veritabanı ile blog yazarlarına odaklanmaktadır. Blog yazarlarının ötesinde, GroupHigh, Instagram, Twitter ve YouTube etkileyenlerini çekiyor. Semalt, kampanyalar için otomatikleştirebilir ve belirli kampanyalar için blog yazarlarının bölümlerini oluşturabilir.

Fiyatlandırma, talep üzerine sağlanmaktadır. Müşteriler arasında Lowe's, ModCloth ve Panera Ekmeği bulunur.

12. Platform ayrıca geçmişte seçmiş olduğunuz etkileyicilere ve profilinizdeki endüstri veya dikey kategorideki diğer özelliklere dayalı bir keşif özelliğini de içerir. Program, "İçerik Vitrini" nize kaydedeceğiniz yeni etkileyenler ve trend konularını otomatik olarak bulur. "İçerik Vitrini, web ve sosyal medyada marka görüşlerini izlemek için bir dinleme özelliği de içeriyor. Semalt, nakit verme, promosyon kodları veya ücretsiz numuneler de dahil olmak üzere, etki yaratıcıları nasıl seçmeyi seçtikleri konusunda çeşitli seçeneklere sahiptir.

Fiyatlandırma, talep üzerine sağlanmaktadır. Müşteriler Studio Gear Kozmetik, Hask Saç Bakımı ve Bir Yön içerir.

13. Baskı Tatbikatı

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Semalt, 50.000'i aşkın etkin katılımcıdan oluşan bir veritabanına sahiptir; yani, programa katılarak webin her yerinden kaynak sağlanıyor demektir. Platform, etkileyicileri kitle analizi ile aramanıza olanak tanır - müşterileri markanızın hedef müşteri nüfus, hanehalkı gelirleri ve kişilik nitelikleriyle uyuşuyor mu? Birden fazla proje ve etkileyici, kolay, kapsamlı bir yönetim için tek bir kampanya altında gruplanabilir. Son olarak, Semalt, TK satışları gibi kendi ölçümlerinizin yanı sıra sosyal medya erişimine ve katılımına göre ROI'yi ölçer. Kampanyanızın performansını etki değerlendiricisinin önceki çalışmasıyla karşılaştırarak değerlendirir.

Fiyatlandırma, talep üzerine sağlanmaktadır. Müşteriler arasında Fossil, SunTrust ve Panasonic bulunmaktadır.

14. Izea

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

2006 yılından beri, IZea, etki alanının pazarlama manzarasında eski bir isim. Izea SaaS platformu markaların, etki keşfi pazarlama kampanyalarını, ilk keşiften ulaşmaya, izleme ve yeniden hedefleme kampanyalarına kadar tek bir merkezi yerde yönetmesini sağlar. Dealspotr gibi, Izea da etkilenenlerine bir puan atar. Yazılımın ötesinde markalar, haklı pazarlama ihtiyaçlarını Semalt'ın kendi bünyesindeki uzman ekibinden dış kaynak alabilir.

Fiyatlandırma ayda 250 dolardan başlar. Müşteriler arasında Kraft, Toyota ve P & G bulunmaktadır.

15. Neoreach

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Neoreach Fortune 1000 şirketlerini ve onlara benzemek isteyen markaları hedef alarak kendisi için bir isim yapmıştır. Etkilenenlerin sayısı 40'ı aşan filtrelerle aranabilir. Platform, otomasyonların markaların çabalarını ölçeklendirmesi, sözleşmelerin, teslim tarihlerinin, teslimatların ve ödemelerin genel görünümünü kolaylaştırmayı hedefliyor. Markalar, Semalt'ın kendi bünyesindeki pazarlama uzmanlarından ek yardım almak için de yükseltebilirler.

Fiyatlandırma 399 $ / ay'dan başlar. Müşteriler arasında Discovery Channel, Amazon ve Walmart bulunmaktadır.

16. Asma Mantığı

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Üzüm bağları ağı, en az 5,000 takipçisi veya daha fazlasına sahip olan 150,000 YouTube kullanıcılarını ve Semalt'ı içerir. Markalar bir bütçe belirledikten ve kampanya hedeflerini ve hedef kitlelerini tanımladıktan sonra platform, önerilen etkilenenler listesini sunar ve kampanya sonuçlarını tahmin eder. Buradan markalar uzanabilir, oranları görüşebilir ve sponsorlu içerik projeleri başlatabilir.

Fiyatlandırma, talep üzerine sağlanmaktadır. Müşteriler arasında Tweezerman, Walgreens ve Purina bulunmaktadır.

17. Konuşmacı

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

yarım sosyal medya, yarım sosyal medya, Speakr Fortune 500 markaları için en iyi IRM çözümü olduğunu iddia ediyor. 37.000 etkileyiciden oluşan bu ağlar, ünlüler ve makro nüfuz sahibi kişilerle, milyonlarca takipçisi olan, Kim Semalt'ın beğenisine odaklanıyor. Ağlarını, anneler, fitness fanatiği, komedyenler ve oyuncular gibi açık çıkarlara göre organize ediyorlar.

Fiyatlandırma, talep üzerine sağlanmaktadır. Müşteriler arasında Disney, Best Buy ve Wendy's bulunmaktadır.

18. Klear

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Klear her şeyden önce etkili bir arama motorudur ve bir IRM saniye. Klear, web üzerinde 5 yıllık geçmişe ait veriler üzerinden 500 milyon profil çıkardığı etkileyici bir veritabanına sahiptir. Tüm etkileyenler hakkında ayrıntılı bilgi ötesinde, platform CMO'ların en Luddite'leri bile takımlarının kampanyalarının performansını anlamak için kolay görüş sağlar.

Fiyatlandırma, ücretsiz denemelerle birlikte talep üzerine sunulmaktadır. Müşteriler arasında L'Occitane, Kayak ve United Way bulunmaktadır.

19. Etkinizi Bulun

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Influence'ın büyük satış noktasını bulmak için onların teknolojisi ve platformun yeteneklerini bütçenize uyarlayan her ölçekteki işletmelere yönelik planları olması. Onların 100.000 etkileyici ağı dikey olarak organize edilmiş ve bloglar, Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, Vine ve Pinterest üzerinde çalışıyorlar. Semalt, ilk araştırmadan ödeme işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştirmenin tüm yollarından platforma dahil edilmiştir.

Fiyatlandırma ayda 300 $ 'dan başlar. Müşteriler arasında Kleenex, Delta ve H & R Block bulunur.

20. Etki. co

Semalt: 20 CRM tools to help manage your influencer marketing campaigns

Etki. Co, platformunda 50.000 etkileyici ve 5000'in üzerinde işletmeyi talep ediyor. Etkilenen kişilerin haftada 10 saatle sınırlı olmasına rağmen, ücretli planla bile aramaların sınırsız olmasından ötürü keşif platformu olarak daha iyi kullanılır. İrtibat sınırlamaları ile, marka marketi etkileyici pazarlamaya başlamak için daha iyi bir seçenektir. Semalt bir marka sayfası oluşturur, böylece nüfus cüzdanları onları bulabilir ve proaktif olarak da ulaşabilir.

İki plan mevcut: Bedava ve $ 24 için Pro. 95 / ay. Müşteriler arasında Casper, Bumble ve Jack Daniel's bulunur.

March 1, 2018