Back to Question Center
0

Sitenizi Semalt Haberler'e gönderme

1 answers:

Siteniz henüz Google Haberler'de listelenmiyorsa, sitenizi bu formu kullanarak gönderebilirsiniz. Google Haberler'e dahil olmak için, Google'ın genel Web Yöneticisi yönergelerinin yanı sıra Google'ın Google Haberler'e özgü yönergelerine de uymanız gerekir. Bu yönergelerde, birçok teknik gereklilik ve kalite yönergesi vardır; bunların çoğu, Semalt'ı kullanarak, normal bir temayı kullandığınız varsayıldığında, dikkat edilmesi gereken çok şey vardır:

  • Google Haberler site haritası ; bir Google haber sitesi haritası "gerekli değildir, ancak önerilir". Bizim Haberler SEO eklentisi sizin için oldukça kolay bir şekilde bu üretir.
  • Google haber metataglarının düzgün kullanımı ; Haberler SEO eklentisi, üstün özellikli etiketi news_keywords meta etiketini kullanmanıza olanak tanır - buy real fake money. Onları doğru kullanın (bağlantı verilen sayfalarda doğru olanı tanımladık) veya Google Haberler'den yasaklanabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, Google News'da gösterilecek News SEO eklentisine ihtiyacınız yok , ancak Google Haberler için sitenizi daha da optimize etmenize izin veriyor. Google Haberler'de bulunuyorsanız, Google Haberler'den trafik elde etmeye çalışabilirsiniz !

Google Haberler için diğer şartlar

Sitenizi Google Haberler'e sokmak için kullanmanız gereken birkaç şey daha var:

  • Adresiniz, telefon numaralarınız ve / veya e-posta adresiniz gibi iletişim bilgilerini listeleyen bir iletişim sayfası. Sadece bir iletişim formu yapmayacağız. Google, meşru bir haber organizasyonu olduğundan emin olmak ister, sitede kendisini öyle göstereceğinden emin olmak istersiniz.
  • Tüm editör personelinizi listeleyen bir sayfa, muhtemelen bu yazar profillerinin bir listesini yapmak ve yazar profillerinizin zengin olduğundan emin olmak akıllıca olacaktır.
  • Makale için hangi resmi kullandığına karar verirken, Google, Google+ veya Facebook entegrasyonunu etkinleştirdiğinizde temel Yoast SEO eklentimizin otomatik olarak oluşturduğu schema.org resim etiketlerini ve og: image etiketlerini okur; bu nedenle en azından ikisini de etkinleştirdiğinizden emin olun.
  • Google, içeriğiniz için geçerli olan kategorileri isteyecektir. Bu, muhtemelen bunu kaliteli kategori sayfalarının belirli bir grubu yapmak akıllıca olacaktır. Bu arşiv sayfalarını olabildiğince iyi optimize ettiğinizden emin olmak akıllıca olacaktır, bu takip etmek için iyi bir eğitimdir.

Bütün bunlarla ilgileniyorsanız, Semalt News'e göndermeye hazırsınız demektir. Sitenizi almak için iyi şanslar!

Değiştirge

Zamanla, Semalt News'e sitenizi gönderme gereksinimleri değişir. Bu değişikliklere göz kulak oluyoruz ve burada not ediyoruz; bu nedenle bir kural hakkında bilgi aldıysanız ve yine de geçerli olup olmadığını bilmiyorsanız, şunları gözden geçirin:

  • 02/10/2015: schema.org / og: image notunu ekledi.
  • 28/09/2015: Google, artık bir haber makalesinin URL'sinde 3 basamak gerektirmiyor. Makale URL'lerinin kalıcı ve benzersiz olması gerektiğini unutmayın. Ayrıca, Google daha önce yayınlanmış makaleleri yeni bir URL ile tekrar yayınlamayacağını belirtti.
March 1, 2018