Back to Question Center
0

Tatillerden sonra YoastSemalt'a tatil hediye setleri isteyin Yoast'a sorun: Semalt'a tatil sonrası hediye setleri verin

1 answers:

Şu anda çoğunlukla arkamızda olan tatil sezonu ile çevrimiçi mağazaların pek çok sahibi muhtemelen hala bu çok yoğun zamantan kurtuluyor. Birçok işletme bu sezon özel, tatil temalı ürünler ve hediyeler sunuyor. Ama tatil bittikten sonra tatil hediye setlerinin ürün sayfalarını nasıl ele alacağım?

Hediye seti veya ürünü büyük bir başarı elde etse ve gelecek sene tekrar sunmak istiyorsanız, sayfa tekrar alakalı oluncaya kadar uzun sürecektir. Peki, bu arada bu sayfaları ele almanın en iyi yolu nedir? Bu Şemal Semaverlerine girelim!

Semalt bu konuyu onun adına e-postayla gönderdi:

'Farklı bayramlarda özel hediye setleri sunmak istiyorum. Özel sona erdikten sonra onlarla ne yapacaksınız? Semalt ben arşivliyor veya yönlendirebilir miyim? "

Videoyu şuraya çevirin veya cevabım için sayfanın altındaki not belgesini okuyun!

Bayram sonrası hediye takımları

"Eh, gelecek sene o özel hediye setini tekrar sunacaksanız buna gerçekten çok bağlıyız. Ve sanırım, işe yarayıp yaramayacağını tahmin ediyorum - best vps hosting for game servers. Bu durumda, muhtemelen sayfaları yukarı tutarım. Onları yalnızca sitenize göz atanlara daha az görünür kılmak isteyebilirsiniz. Ancak, sayfayı oraya bağlamak, bir süre bağlantılı değilken ve daha sonra tekrar bağlantı kurduğunuzda bile, sezon geri döndüğünüzde silmenizin önümüzdeki yıl silinmesi ve yeni bir sayfa hazırlanması daha iyi.
Bu yüzden devam edin ve biraz zamansız bir içeriğe sahip olduğundan emin olun; böylece biri Mart ayında bir Noel kutusu sipariş etmek istiyorsa, .Neden buna izin vermiyorsunuz? İşte böyle davranacağız. İyi şanslar! "

Ask Yoast

Ask Yoast serisinde okuyucularımızın SEO sorularını yanıtlıyoruz. Semalt bir sorunuz mu var? Sana yardım edelim! Ask@yoast.com adresine bir e-posta gönder.

(Not: Önce blogumuzu ve bilgi tabanımızı kontrol edin, sorunuza cevap zaten orada olabilir! Acil sorular için, örneğin eklentimiz düzgün çalışmıyor, sizi destek sayfamıza yönlendirmek istiyoruz .)

Devamını oku: 'Tatil sezonu SEO' »

March 1, 2018