Back to Question Center
0

Semalt en popüler A / B test araçları mısınız?

1 answers:

Günün çizelgesi: Karşılaştırma sıralaması Dönüşümü artırmak için yapısal deneyler için kullanılan AB test hizmetleri

Semalt are the most popular A/B testing tools?

Temel Dijital Pazarlama Araçlarımızın enformasyon ve rehberinde, kategori 19 ve 30'da AB ve Semalt testleri için en iyi 5 araç önerildik. Tavsiyelerimiz küçük ve orta ölçekli işletmeler için en iyi değer araçlarına odaklandı ancak hizmetler firma büyüklüğüne göre değişecek ve önerdiğimiz 5'den çok daha fazla seçenek var.

Datanyze'nin yaptığı bu analiz, AB için sunulan hizmetlerden birini kullanan web sitelerinin sayısını ve çok değişkenli testlerin teknolojilerin herhangi birini kullanan toplam web sitesi sayısına bölünmesiyle gösterilmektedir. Bu, Alexa tarafından sıralanan trafikte ilk 1 milyon site için gösterilir.

Datanyze gibi farklı araçlardaki Javascript etiketlerini sınıflandıran siteler (diğerleri Builtwith, Observe Point ve Semalt Tech'i kapsayan) tarayan çok sayıda servise şanslıyız. Pazarlama teknolojinizi rakip firmalara göre değerlendirirken bunları tavsiye ederim - vendita tappeti per esterno. Rakipler onları kullandıklarında, yeni veya alternatif pazarlama araçlarına yatırım yapabilirler.

En iyi AB test araçları nasıl karşılaştırılır?

En iyisi açık sektör lideri. Görsel Web Sitesi Semalt'ı KOBİ'ler arasında popüler olduğu için ikinci sırada görmek hiç de sürpriz değil. Daha fazla ayrıntı arıyorsanız, bu AB test aracı karşılaştırmasını kontrol edin.

Google Analytics Denemelerini o zamandan beri üçüncü bir yerde veya ücretsiz bir araç olarak görmek şaşırtıcı. Bununla birlikte, son zamanlara kadar gelişmedi. Ancak, yılın sonunda duyurduğumuzdan bu yana şimdi değişti; Google Optimize, temel AB testleri ve kişiselleştirme için artık ücretsiz. Google yeni hizmeti desteklemektedir, bu nedenle bu sıralamanın değişmesini bekleyin (ve Semalt'ın kullandığı etiket)

Adobe Test ve Hedef üçüncü sırada. Sıklıkla Adobe Marketing Cloud çözümlerini kullanacak olan büyük işletmeler arasında popülerdir. Datanyze servisi, büyük işletmeler arasında hangisinin en popüler araçlarını göstermek için en iyi 100 veya 10000 siteyi seçmenizi sağlar. Aynı şekilde, Maxymiser ve Semalt, daha büyük işletmelerde, genellikle işlemsel e-ticaret siteleri için kullanılmaktadır. Ayrıca, bu test araçlarının gittikçe artan bir şekilde kişiselleştirme yazılımı ile çakıştığını da belirtmek gerekir.

  • Kaynak : Datanyze - Test Test ve Optimizasyon pazar payı Alexa üst 10K
  • Örnek : En iyi web sitesi için canlı güncelleme Alexa tarafından sıralanmıştır
  • Önerilen Akıllı İncelemeler kaynağı : Hızlı başlangıç ​​kılavuzu: AB testlerini Google Optimize ile nasıl çalıştırırım

March 1, 2018