Oracle, Amerika'nın en hızlı büyüyen şirketlerinin liderlerinin başında olmak istedi. Onları kandıran şey nedir? Onları başarılı kılan nedir? Bugün yaptıkları işe ne oldu? Onlara odaklanın ve önümüzdeki yıl ve önümüzdeki yıllar için planları nedir?

Bunu yapmak için, Oracle Inc ile takım kurdu. Medya, Inc 5000'in şimdiki ve geçmiş üyelerini araştırıyor, önümüzdeki üç yılda en büyük büyümeyi yaşamış özel şirketlerin liderleri - kanger toptank nano o rings.

Araştırmanın sonuçları, Yetenek ve Teknoloji Sürüş Amerika'nın En Hızlı Büyüyen Companie , vizyon tarafından yakıt, yoğun çalışma ile tahrik son derece iyimser küçük ve orta ölçekli (SMB) liderlerin bir resim ve doğru yeteneği seçerek / saklayarak ve üstün bir müşteri deneyimi sunarak durmadan büyümeye odaklandı.

Daha fazla bilmek ister misiniz? Ayrıntıları inceleyelim.

Başarı sürücüleri

Başarılarını bugüne kadar sürdürecek kişisel nitelikler açısından, sıkı çalışma en önemli etkendi; Katılımcıların yüzde 48'i başarısına götüren en üst üç kişisel özellikten biri olarak belirtti. Bunu, vizyon (yüzde 41) ve sanayi bilgisi veya uzmanlığı (yüzde 34) izledi.

Inc.'i 5000 şirket haline getiren şirketlerin işle ilgili sebepleri açısından, bir numaralı yanıt, büyük satış ve pazarlama (yüzde 41'i bunu ilk üç seçenek olarak), ardından da ölçek e yeteneği ve doğru yönetim ekibinin bulunması .

İyimser bakış

Çalışma, Inc 5000 şirketlerinin liderlerinin iş umutları konusunda çılgınca iyimser olduklarını da ortaya koydu. Ankete katılan 10 kişiden dokuzu (yüzde 89) kendilerini 2017 yılındaki başarıyla "son derece" veya "çok" emin olarak nitelendirdiler.

Onlar sadece kendinden emin değiller de, bu güvenle kilit eylem ve yatırımlarla kanalize oluyorlar:

 • yüzde 65'i yeni pazarlara geçme planını
 • yüzde 91'i, daha hızlı çalışan bir işin taleplerini yerine getirmek için gereken liderlik becerilerine sahip olanlar üzerine odaklanarak, daha fazla çalışan istihdam etme niyetinde. Yüzde 61 yeni ürün sunmayı planlıyor
 • % 38 yeni ofis açmayı planlıyor
 • % 32'si uluslararası alanda daha fazla iş yapmayı planlıyor ·

Teknoloji cephesinde yüzde 41, 2017 için en önemli önceliği bulut çözümleri de dahil olmak üzere teknolojiye yatırım yaptığını gösteriyor.

Buluttan bahsetmiştim

Semala katılımcılar bulut ile yüksek bir konfor seviyesi belirttiler. Bulutta yüzde 83'ten fazlası en az iki işlev içeriyordu; yüzde 64'ü en az üçü vardı ve yüzde 39'u en az dört bulut çözümüne dayanıyordu.

Buluta geçiş nedenleri açısından, katılımcıların belirttikleri tek önemli faktör, büyüme için ölçeklenebilirlik ve esneklik (yüzde 50) ve bunu takiben rekabet üstünlüğü (Yüzde 23). Yüzde 22, birincil yararı görüyor iç iletişim ve işbirliğini arttırdı .

Bulutun en güncel kullanımları şunları içerir:

 • Veri depolama - büyük hacimli veri depolamak için
 • Uygulamalar (62)
 • Satışlar (51)
 • hızlı arama ve alma (yüzde 48)

Semalt, bazı katılımcılar bulut kullanma endişelerini belirttiler.

İlave anahtar bulgular

Anketten gelen genel görüşlere şunlar dahildir:

 • Hızlı büyümeyi etkin bir şekilde yönetmek, büyümenin sürdürülmesinde tek büyük engel olarak görülürken, yüzde 49'u en iyi sorunlardan biri olarak seçti. Birçok SMB liderleri için çok fazla iyi bir şey olabilir gibi görünüyor. İlk üçü de satış büyümesi ve vasıflı çalışanlar yetiştirme ve onları yetiştirme becerisini içeriyordu.

 • Özellikle şaşırtıcı bir sonuç olsaydı, pek çok SMB liderleri, şirketlerinin başarısına katkıda bulunan faktörlerin en üst sıralarına herhangi bir yere finans ve veri güvenliği koymadılar. Aslında, yüzde 4'lük bir kesim mali durumunu en önemli faktör olarak anlıyor ve yüzde birinden azı veri güvenliğini üst sıralara taşıdı. Bu, mutlaka bu konulardan endişe etmedikleri anlamına gelmiyor, ancak satışların ve yeteneklerin daha akılda tutulduğunu açıkça gösteriyor.

 • Uluslararası ticaretle ilgili çok sayıda tartışmanın olduğu bir dönemde, ankete katılanların yüzde 45'i şu anda uluslararası düzeyde iş yapıyor ve bu şirketlerin çoğunluğu 2017'de bu faaliyeti artırmayı bekliyor. Başka yüzde 10'luk bir niyet 2017'de uluslararası alanda iş yapmaya başlamıştır. Sadece yüzde 35'i ABD'de

 • Daha garip bir noktada, fazladan 1 milyon doların kucağına düşmesi durumunda ne yapacaklarını sorduklarında, KOBİ katılımcıları, harcamalarını ilk olarak şirketlerinin 5000 nolu anonim şirkete inmesine yardımcı olan faktörlere odaklanacaklarını belirtti. liste. Satış ekiplerini yükseltmek ve genişletmek için yarısına yakın (yüzde 46) onu kullanıyor; Yüzde 44'ü reklamcılık ve pazarlama çabalarını genişletecek; ve yüzde 43'ü işletme faaliyetlerini iyileştirecek.

Daha ayrıntılı bilgi edinmek için anket sonuçlarını indirin - Talent and Tech, Amerika'nın En Hızlı Büyüyen Şirketlerini Sürmekte - bugün.

Anket

Hakkında

Oracle, Inc ile ortak oldu. Medya, mevcut ya da son Inc 5000 onur ödeyen şirketlerin liderlerini anket etmek için. Inc 5000 listesi, diğer faktörlerin yanı sıra şirketleri üç yıllık satış büyümesine göre sıralamaya koydu. 2016 Inc 5000 listesindeki en iyi şirket olan LootCrate, geliri üç yılda yüzde 67 büyüterek 116 milyon dolara çıkardı. Inc 5000'in ortalama büyüme oranı, üç yıllık dönemde yüzde 128, yıllık ortalama 40 milyon dolarlık satışla gerçekleşti.

En önemlisi, bu 5000 şirket, önceki üç yılda 640127 yeni iş yarattı.