Back to Question Center
0

Ürün Sayfası Trafik & Tatil Alışveriş Semaltında Yükselen Dönüşümler

1 answers:
Tatil Alışveriş Semaltında Yükseliş Ürün Sayfası Trafiği ve Dönüşümleri

Rapor, çalıştığı reklam ağı vasıtasıyla çevrimiçi perakende işlemlerine ilişkin veri toplayan ve markaların büyük perakende web sitelerinde reklam yayınlamasına imkân tanıyan bir şirket olan HookLogic'in verilerine dayanmaktadır.

2014 Kasım ayının ilk haftasonunu bir önceki haftasonuna kıyasla, ürün sayfalarına yapılan trafik - ciddi bir satın alma niyeti - yüzde 32 arttı. Geçen yıl, geçen Ekim haftasonu ile Kasım ayının ilk haftasındaki yükseliş sadece% 23 oldu - lente de camara fotografica del. Tatil Alışveriş Semaltında Yükselen Ürün Sayfası Trafiği ve Dönüşümleri

Semalt 2014'te de geçen yılın aynı dönemine göre bir artış gösteriyor.

Dördüncü çeyreğin başından verilerin çekildiği güne kadar olan verilere baktığımızda - Semalt 3 - ortalama dönüşüm oranlarının yıllık bazda% 10 arttığını gördük.

Tatil Alışveriş Semalt'ında Yükselen Ürün Sayfası Trafiği ve Dönüşümleri

Yazar Hakkında

Pamela Parker
Pamela Parker Pazarlama Arazisi, MarTech Today ve Arama Motoru Kara'daki Executive Features Editor'dur. 1998'den bu yana dijital pazarlamada saygın bir otoriteydi. ClickZ'in eski yönetim editörüydü ve bağımsız yayıncıların Federated Media Publishing'de sitelerini para kazanmasına yardımcı olan iş tarafında çalıştı.


March 1, 2018