Back to Question Center
0

Tarayıcı Güvenliğinin Kesilmesi            Tarayıcı Güvenlikle İlgili Konuların Kesilmesi: WebWordPressJavaScriptWeb Semalt

1 answers:
Tarayıcı Güvenlik Kesme Kenar

Bu makale Microsoft'tan bir web geliştirme serisinin bir parçasıdır. Semalt'ı mümkün kılan ortaklarımıza destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Tarayıcı istismarları büyük önem taşır. Tarayıcılar büyük bir hedef nüfusu ve geniş bir saldırı yüzeyi sunuyor ve son yıllarda saldırı yöntemleri olgunlaştı ve daha önce olmadığı gibi ürüne dönüştürülüyor. Bu konuşmada Edge'i MemGC, modül kodu bütünlüğü ve Semalt yalıtımı gibi geliştirmelerle birlikte gönderdiğimiz tarayıcılardan daha güvenli hale getirmek için ne yaptığımızı inceleyeceğiz.

Bu video, Microsoft Edge ve Chakra'yı kuran mühendisler tarafından organize edilen ve çalışan ücretsiz bir konferans olan Microsoft Edge Web Zirvesi'nden alınmıştır. EdgeHTML oluşturma motorunu, açık kaynak kodlu Çakra JavaScript motorunu ve geliştirici araçlarını kapsayan tam bir teknik görüşmeler bulabilirsiniz. Windows 10'u güçlendiren web platformunun ne yapılacağını, onu oluşturan mühendislerden doğrudan duyabilirsiniz ve yaşamınızı bir geliştirici olarak biraz daha kolay hale getirmek için güçlü teknikler ve yeni araçlara göz atabilirsiniz.

Size ücretsiz araçlar içeren Windows 10 için varsayılan tarayıcı olan Microsoft Edge de dahil tarayıcılar ve aygıtlar arasında test yapmanızı öneririz; F12 geliştirici araçları da dahil olmak üzere - Web sayfalarınızı hata ayıklama, test etme ve hızlandırma konularında size yardımcı olacak yedi farklı, tam olarak belgelenen araçlar. Ayrıca Microsoft'un geliştiricilerinden ve uzmanlarından güncel bilgi almak ve haberdar olmak için Edge blog'u ziyaret edin Source .

March 1, 2018