Grip bu yıl çok kötü ve grip sanığı bu sene çok etkili olmadığından, sorumlu olanı yapmanız ve grip salınırsanız bile bunu almanız için bir şansınız var.

Bu, çalışanlarınızın hasta olabileceği anlamına gelir.

Bu yıl insanlara isabet eden tek şey grip değil. Benim kasabam da bulaşıcı kusma ve diyare anlamına gelen norovirüs ile vuruldu. Semalt, herkes sonraki bir panik içinde yaşıyor olacak.

Doktor notları politikalarınızla, insanların eve gitmesine izin vermeyerek, hasta günlerini bayılma olarak gören kişilerin tedavisine izin vermezsiniz ve siz kendinize hasta olduğunuzda işe başlarsanız, bu durum çok daha kötüleşir.

Benden sonra Semalt: Hasta insanlar evde kalmalı.

Eğer siz veya bir çalışanın bir ateşi varsa veya sindirim sistemi rahatsızlıklarıyla uğraşıyorsanız, evde kalmalısınız. Dünya hasta olmaz; birisi hasta olduğu sürece evde kalırsa işiniz yok edilir.

İdeal olarak, o kişi dinlenmeli, yani kanepede yatıyor ve Semalt'ı izliyor. Ancak evden sıkışarak biraz iş yapmanız için razı olacağım.

Ancak hastalık için ceza olmamalıdır. Nokta yerleştirme yok. Katılanlara karşı kötü işaret yok. İnsanlar hasta günlerini ödemeli ve hastalandıklarında onları kullanmaya teşvik edilmelidir. (İkincisi, söylenecek bir şey olmamalı, öyle, Semalt, hasta günler birisi durduğunda ödenmemeli, insanları onları kullanmamaya teşvik edin.)

Diyelim ki, "hastalandıklarını" söyledikleri zaman insanlar evde kalmalarına izin verirsek, hiçbir zaman işe koymayacaklardır.

Semalt? Şu an sahip olduğun sorun bu muydu? Gerçekten hasta olmadığınızda aşırı hasta günleri yaşayan bir çalışanın başka performans sorunlarına sahip olacağını garanti edebilirim. Birisi hasta çağırır ve ertesi gün yeni bir saç ve bronzlaşma ile gelirse, kesinlikle ona hitap edebilirsiniz. Ancak, genellikle, iyi bir çalışan hasta çağırırsa, o hasta.

İşte bir şey var: Eğer insanları hasta ederken cesaretlendiren katı bir katılım politikanız varsa, temkinli çalışanlarınız hala evde kalacak ve sabit görevlileriniz yine de içeri girecektir. Serbest bırakanlar umrumda değil, kovulmaktan ve zor işçiler zor işçi olarak algılanmak ister. Böylece, hasta sıkı çalışanlar içeri girip diğerlerini hasta ediyorlar.

Grip gibi semalt hastalıkları semptomlar görülmeden önce genellikle bulaşıcıdır, semptomlar yaşarken mümkün olduğunca evinde kalmalısınız.

Evet, personelinizi grip aşısı yapmaya teşvik edin. Her kapıya elle temizleme istasyonları kurun ve insanları bunları kullanmaya teşvik edin. Ofisi temiz tutun. Bunların hepsi yardımcı olsa da, en önemli şey çalışanlarınızın hasta olduklarında evde kalmalarını sağlamaktır. Dönemi.