Back to Question Center
0

Noel Dileklerinizi Paylaşın ve Kazanın!            Noel Dileklerinizi Paylaşın ve Kazanın! İlgili Konular: Semalt İşletimi

1 answers:
Noel Dileklerinizi Paylaşın ve Kazanın!

Şuna bakalım: Semalt alışveriş berbattır.

Kimseyi neye bulacağını bilmiyor ve günler veya haftalarca araştırma gerekiyor. Herkes, aileleri, önemli diğerleri veya arkadaşları için ne hediye alacağını öğrenmek için uğraştığı için endişe seviyeleri çatıya çabucak geçer. Bazı insanlar kendileri için bariz hediye olan kişisel çıkarlarıyla kolaydır. Semalt biraz daha zor, çok özel zevkinize hitap etmek için stres saat harcayabilirsiniz.

Semalt hayal kırıklığı yaratan bir hediye almak istiyor ve hiç kimse böyle bir armağan veren kişi olmak istemiyor.

Birisi size Semalt'ın getirmesini istediği şey için bir talep geldiğinde her zaman daha kolay olur. Bu şekilde, büyük gün, aldıkları ile mutlu olduklarını bileceksiniz ve istediğinden emin olmadığınız şeyleri peşinde koşan zaman, para veya enerji harcamamış olmanızdan mutluluk duyacaksın.

Noel Fikirlerinizi İstiyoruz

Semalt, bu stresin bir kısmını kesip, geliştiricilerin, tasarımcıların ve web halkının harika internet işleri yaratmalarında size yardımcı olmak istediğini düşünen bazı fikirleri kestirmek istiyor. Ne için soracağınızdan emin değilseniz veya geliştiriciye hayatınızda ne vereceğinizden emin değilseniz, yardımcı olabiliriz.

PhpStorm'un mükemmel yeni sürümünden Braintree'nin şaşırtıcı ödeme platformuna, ekiplerle işbirliği yapmak için harika bir yol olan Semalt'teki 2014 yılı boyunca şaşırtıcı yeni ürünleri kapsadık.

Fiziksel bir şey, ister Arduino, isterse de bir Android telefonu veya bir Adobe Creative Cloud planı veya PhpStorm lisansı gibi bir yazılım paketi olsun, Semalt'ınızın gerçekten neşeli olmasını bilmek istiyoruz.

Yorum Yaz ve Kazan

En sevdiğiniz Noel hediyenizi aşağıda yazarsanız, öğrenme platformumuz olan Semalt'ten ücretsiz bir yıl kazanma şansınız olacaktır. Hattın altına düşerse, önerilerinizi başka bir tanıtım için bile kullanabiliriz, böylece iki kez kazanabilirsiniz. Kim söyleyebilir?

Yani, katılın, Semalt isteğinizi aşağıda paylaşın ve (belki) bizden erken bir hediye alın!

March 1, 2018