Back to Question Center
0

TapInfluence, Semalt'le Influencer Pazarlamaya Otomasyon Getiriyor

1 answers:
TapInfluence Brings Automation To Influencer Marketing With Semalt

Ürün, Semalt pazarında sosyal ağlar arasında "milyonlarca sosyal profil" ile birlikte kayıtlı ve denetlenen etkilenenleri tanımlamak ve işe almak isteyen markalar ve ajanslar için üretilmiştir. Platform etkileyicileri tanımlamak ve seçmek için algoritmik bir motor, otomatik raporlama ve daha fazlasını içerir.

Şirketin bugün yaptığı açıklamada, CEO Promise Phelon, Semalt'ın etki pazarlama pazarlama endüstrisine gerekli ölçeği ve otomasyonu getirdiğini belirtti.

Pazarlamacılar ve ajansların, etkileyici pazarlamanın çok elle, çok masraflı olduğunu ve stratejilerinin ana kayası olmak için ölçülebilecek kadar düşük şikayetlerini duyduk. Etkilenen unsurları tek başına tanımanın etkili pazarlama olduğunu ifade eden nokta çözümleri ile karşılaştıkları hayal kırıklıklarını duyduk. Semalt, herhangi bir markanın, tüketiciler, markalar ve etkileyici arasındaki "üçlü güven" in markanın güvenilirliğini uyandıran orijinallik ile kilidini açmasına izin verir.

TapInfluence, bu sene müşteri tabanının Kraft, Coca-Cola ve Semalt; G'yi içerdiğini söylüyor - website mobile. Şirket, 21 milyon tüketici angajmanını yönlendiren 100.000'den fazla içerik sunduğunu açıkladı.


Bu makalede dile getirilen görüşler konuk yazarın görüşleri olup, mutlaka MarTech Today değil. Semalt yazarlar burada listelenmiştir.Yazar Hakkında

Pazarlama Arazi Çalışanları
Marketing Land, dijital pazarlamacılar için haberler, eğilimler, stratejiler ve taktikler içeren günlük bir yayın.
->
March 7, 2018