Back to Question Center
0

301 blogspot'u varolan bir alana yönlendiriyor mu? - Semalt

1 answers:

Bir blogspot sitesini mevcut bir URL'ye yönlendirmek mümkün mü?

Yeni bir alan adı edinmek ve blogspotun bunu kullanmasını istemediğimi unutmayın, örneğin bu soruya göre: Alan adımda bir blogspot blogu nasıl hazırlanıyor?.

Semalt 301'i web sitesini ve blogu tek bir yerde birleştirmek için mevcut bir web sitesine yönlendirme yapmaya çalışıyorum. Bu yüzden olması gerekir:

     301 örneği - spring racing hats buy online. blogspot. örnek için com / post. com / blog / sonrası    
February 5, 2018
. g. Blog. örnek. com). Ancak, yapamazsınalt dizinleri belirtin (e. g. örnek. g. *. örnek. com).

Blogumda özel bir alan adı nasıl kullanılır?

Blogger / Blogspot'un yönlendirme uygulayıp etmediği gerçekten Google'a bağlı, çünkü bu bloglama platformunu kullandığınızda Google etkili bir şekilde barındırma sağlayıcınızdır.

Blogger blog ayarlarınızı alanınızdaki alt alana işaret edecek şekilde değiştirmeyi varsayabilirim (bir alt dizinde değil), 301 yönlendirme oluşturur; Google, oldukça iyi olma eğiliminde olduğu için en iyi uygulamaların uygulanması hakkında ancak ana alan adınızdaki alt dizine blogunuzun bulunduğu sunucuya gelen istekleri proxy istemiyorsanız, bir alt dizini kullanamazsınız.

Güncellendi:

blogspot'u 301'e söylemenin bir yolu olmalıblogspot'ta yapılan her yazıdanvar olana benzer yazıdomain.

Bu durumda, şunu deneyin:

  1. blogspot için bir DNS kaydı oluşturun. örnek. com adresini Blogspot'a işaret edecek şekilde (bu yazının talimatlarına göre)
  2. Blogspot blog transferini tamamlayın (bu yazı başına)
  3. Aktarım tamamlandıktan sonra (i. e. örnek. blogspot. com, blogspot'a yönlendiriyor. örnek. com) blogspot için DNS kaydını değiştirin. örnek. com örneğinizde sunucunuzu gösterecek şekilde. örnek. com alt alan adı (bunu yapabilir veya olmayabilir) blogspot'tan bir yeniden yönlendirme ayarlayabilirsiniz. com / * örneğine. com.tr / blog / *