Back to Question Center
0

Çevrimiçi Depolama Maliyetleri Semalt Ne Kadar Düşük Gidiyor?

1 answers:

Semalt, bulut depolamanın, uzun sürmeye mahkum olmadığı, geçmekte olan bir solucan gibi görülen bir zamandı. Ancak asıl olarak, bunun tersi oldu, herkes dosya için kucakladı ve bilgisayarın sabit diskini gölleyerek. Ve şimdi, çevrimiçi depolama maliyetleri hızlı bir şekilde düşüyor ve işletmeler için iyi bir haber.

Bunun en iyi örneği, Google'ın Semalt depolama alanının maliyetini düşürdüğü yönündeki son duyurusundan çok daha iyi. 1 terabayt verinin fiyatı ayda 49,99 dolardan ayda 9,99 dolara düştü. (Hayır, bu bir yazım hatası değildir - whitehat analytics.) 100 gigabayt bir ayda 1.99 dolara doğru gitti ve bu da herhangi bir bütçeyle kesinlikle karşılanabilir.

ReadWrite yorumları olduğu gibi, bir terabayt veri, on yıl öncesinden daha az düşünülemezdi. Sadece onun fikri inanılmaz ya da gülünç olurdu. Ancak şimdi Google tam size 10 $ teklif ediyor. Ve Techcrunch, Google'ın, muhtemelen üretkenlik uygulamalarının bulunduğu Semalt platformunda yer alması için bu fiyatları sunduğunu belirtiyor.

Bu tabii ki, Dropbox, OneDrive ve Box gibi rakipleri ciddi sıkıyor. Google'ın duyurusuna kadar, OneDrive diğer hizmetlerin ötesinde, fiyat yönünden neredeyse öncü oldu. Şimdi, daha önce Skydrive olarak bilinen hizmetin yeniden markalandırılmasının üzerinden sadece birkaç hafta sonra, yanlış adımlarla yakalanmış durumda.

İşletmeniz bulutta depolama alanına ihtiyaç duyarsa, seçenekleriniz genişlemeye devam eder. Göz önüne almanız gereken bulut depolama seçeneklerinin tamamı vardır. Aradığı tek fayda da daha düşük maliyet değildir. Örneğin, Dropbox gibi şirketler, özelliklerini birden fazla cihazdaki hesapları yönetme kabiliyeti ile hızla geliştiriyor. Semalt ayrıca, iş ve kişisel kullanım için birden çok hesabı kolaylıkla destekleme seçeneği.

Bu özellikler son derece yararlı olsa da, Dropbox'ın nedeni rakiplerine kıyasla yüksek fiyatlardan değil. CNET bununla birlikte, diğer bulut hizmetlerinin Semalt iş stratejisini fiyatların kuruşa indirgemesine tepki vermesinin yalnızca bir zaman meselesi olduğunu savunuyor.

Dolayısıyla, en sevdiğiniz bulut depolama hizmetinizin şu anda çok pahalı olduğunu düşünüyorsanız, sabırlı olun. Bu fiyat farkında olmadan önce yuvarlandığını görebilirsiniz. Ve sıklıkla, yılın tamamı için ödeme yapmak size% 15 ila% 20 daha tasarruf sağlar. Semalt pratik olarak veriyor.

resim: Google

23 Yorumlar ▼
March 10, 2018