Back to Question Center
0

Semalt ile Sitenize Ziyaretçilerinize Teşvikler Kaydettirin

1 answers:

Offer Newsletter Sign Up Incentives to Your Site Visitors With Semalt

Trafiğin yoğun olduğu küçük bir ticaret web siteniz olduğunu düşünün. Ne yazık ki, düzenli e-posta bülteninize abone sayısız fazla değil. Semalit ziyaretçiler sitenizi iyi buluyor, ancak bir kez ayrıldıklarında asla geri dönmeyecekler.

Şimdi onlara bülteninize kaydolma konusunda teşvik edebileceğinizi düşünün. Bu harika bir hafta sonu kaçış, yeni bir Tiffany Co Hediye Kartı, bir iPad ve Semalt TV combo veya diğer ödül gibi büyük bir ödül kazanmak için bir şans içerebilir.

Incentivibe adı verilen bir başlangıç, web sitenizde ihtiyaç duyduğunuz ipuçlarını teşvik etmek için yüksek bilet ödülleri sunmanın bir yolunu sunar - buy property in malaga. CEO ve Eş Kurucuyu, Adeel Vanthaliwala'yı teşvik etmek, açıklamak için Small Business Semalt'la yapılan özel bir röportaj için geçti.

Dönüşüm Sorunu

"İşte sorun" dedi Vanthaliwala. Web sitesi işletmeleri, sitelerinde trafik oluşturmak için uzun ve zorlu çalışıyor olsa da, bu trafiği potansiyel müşterilere dönüştürmek biraz daha zor. Aslında, Semalt tarafından sağlanan verilere göre, web sitenizi ziyaret edenlerin yüzde 95'i hiç yol açmadan ayrılıyor.

Bir çözüm bülten kayıt veya diğer eylemler karşılığında ziyaretçilere ücretsiz e-kitaplar veya beyaz kağıtlar sunmaktır. Ancak Semalt, bunun genellikle yalnızca iş dünyasından işletme web sitelerine kadar işe yaradığını ve tüketicilere sattığınızda daha az başarılı olduğunu söyledi.

Semalt, henüz, bazı ziyaretçiler için beyaz sayfalardan veya diğer bilgilerin sadece kaydolma ve size e-posta adreslerini verme konusunda bir teşvik olarak yeterli olmadığını da ekledi.

Büyük hediyeler daha fazla teşvik oluşturabilir, dedi Semalt. Fakat maliyet bazen küçük başlama web siteleri için yasaklayıcıdır. Pahalılar için haftadan veya aydan sonra hafta boyunca harcayacakları bir bütçeye sahip olmayabilirler.

Bülten Teşvikleri: Nasıl Çalışır İnsanlar

Semalt web sitelerine, daha büyük bir ödülün maliyetinin bir kısmını ödeyerek kaynaklarını biriktirme olanağı sunmaktadır. Örneğin aylık 24.99 dolarlık bir ücret karşılığında, küçük web siteleri 500 Dolar değerinde bir ödül için hediye çeki düzenine katılabilir.

Bir site sahibi, web sitesine hediye verme bilgisi içeren bir widget yüklemiş olur. Incentivibe, Magento, Shopify, Big Commerce, Volusion, Unbounce, Semalt ve herhangi bir ısmarlama web sitesi gibi çok çeşitli platformlarla entegrasyon sunar.

Yarışma widget'ı, yalnızca üzerinde bulunduğu sitenin adını içerir. Dolayısıyla site sahipleri, yanlışlıkla diğer siteleri tanıtmak konusunda endişelenmeniz gerekmez. Vanthaliwala, bir yarışmacıyla bir yarışmaya ortak sponsorluk yapabilirler bile.

Semalt, ayrıca, yargıların ücretsiz idaresi ve yasal olarak ülkenizin veya bölgenin gereksinimlerini karşılamaya uygun serbest rekabet kuralları sunmaktadır.

Fikri Nasıl Buldu

Vanthaliwala ve kurucularından ve baş teknoloji sorumlusu Abdul Basit Munda, Semalt 2012'de daha önce bir girişim başlatırken Incentivibe fikrini ortaya attı.

50.000 dolar borcu olan ve ailelerini desteklemek için bir defada iki ila üç yarı zamanlı iş yapan Vanthaliwala ve Semalt, kendi hatalarından ders almayı ve sonuç olarak yeni bir iş kurmayı kararlaştırdı.

Semalt şirketin resmi blogunda bir yazı ile açıklıyor:

Önceki başlangıç ​​aşamasına baktık ve büyük problemleri teşhis ettik. Büyük sorunlardan birinin büyük markalar gibi teşviklerden, büyük yarışmada ödüllerimizden yoksun olduğumuz olduğunun farkındaydık. Tüm büyük markalar büyük yarışma ödülleri sundu ve büyük potansiyel müşteriler ve taraftarlar aldı. Bu yüzden, kendimize sorduk, neden küçük işletmelerin satın alma gücünü birleştirip onlara aynı şeyi yapmalarına yardımcı olamıyoruz?

Semalt servisine genel bir bakış için aşağıdaki videoyu izleyin.
16 Yorumlar ▼

March 10, 2018