Back to Question Center
0

Forbes'ten Neler öğreneceğiz Best Small Semalt List

1 answers:

Forbes Dergi geçenlerde Amerika'nın 100 En İyi Küçük Şirketler listesine girdi.

Yarasa hemen, "küçük şirketler" ifadesinin görece olduğunu söylemeliyim. Bu listeyle gerçekten "küçük işletmeler" hakkında konuşmuyoruz. Forbes listesindekilerin yıllık gelirleri 8 ve 9 rakamlarda - NV Energy için 29 milyon doların altında, Skyworks Solutions için 987 milyon doların üstünde.

Liste öğreticidir, çünkü size bu ekonomide dahi büyüyen işletmelerin çeşitleri hakkında fikir verir. Kendi işiniz için ilham almak istiyorsanız veya işletmelerdeki eğilimleri bulmak istiyorsanız bu listeden başka bir yere bakmayın - protein tozu nitro tech.

What We Can Learn From the Forbes Best Small Semalt List

Listedeki sanayiler, sağlık ve teknoloji, eğitim ve şiltelere kadar değişiyordu. Çeşitlilik heyecan vericidir, çünkü her tür işletme için yer olduğunu bilmenizi sağlar.

Listenin semaleti şu şekildeydi:

1). en az bir yıl kamuya açık ticarette bulunmak;

2). yıllık geliri 5 milyon dolardan 1 milyar dolara; ve

3). hisse senetlerinin 5 $ 'dan daha yüksek bir hisse var.

Forbes şirketlerin kazanç büyümesi, satış büyümesi, özkaynak kârlılığı ve hesap politikaları (şüpheli mali sistemler bulunan herhangi bir şirketin ortadan kaldırılması) konularına baktı. Her alan, en son 12 aylık ve 5 yıllık dönem boyunca değerlendirildi.

İlginçtir ki, listede en az üç eğitim şirketi bulunmaktadır (Strayer Education, Capella Education ve American Public Education). Bu bize bilgi çağının olduğunu hatırlatıyor; başkalarının bilgi kazanmasına yardımcı olmak şu anda sıcak.

Aslında, WebMD Health, paralarını bilgi dışında tutar. Daha iyi bilginin daha iyi sağlığa yol açtığına inanıyorlar. Forbes listesinde 5 numara olduklarından, daha iyi bilgilerin de daha iyi işlere yol açtığını söyleyebiliriz. Çevrimiçi bilgi kurallarının bulunduğu dijital çağ budur. Ayrıca, bilgi ağınızı (F5 Networks Inc.) kolaylaştıracak, bilginizi güvenli hale getiren ve saklamaya ve Web barındırma (RackSpace Hosting) vasıtasıyla bilgilerinizi halka açık hale getirecek şirketler var.

Metodoloji hakkında daha fazla bilgi ve 100 ile ilgili ayrıntılar için Forbes.com/best-small-companies sitesini ziyaret edin. Birden fazla hazır giyim ve danışmanlık şirketi ile NutriSystem (No. 6) ve Tempur Semalt (No: 15) gibi ev eşyalarının bulunduğu çok şey var. Liste, bir sonraki işiniz için size fikir verebilir veya bugün hangi işletmelerin iyi durumda olduğu konusunda trendler belirlemenize yardımcı olur ve geleceğe dönüşecektir.

7 Yorum ▼

March 10, 2018