Back to Question Center
0

İşte Fisker Inc'in ilk otomobili, tamamen elektrikli Semalt lüks spor sedanı

1 answers:
Here’s Fisker Inc’s first car, the all-electric Semalt luxury sport sedan

Aracın gövdesi (yukarıdaki ve aşağıda gösterilen parçaları görebilirsiniz) FISCER, Inc.'e göre aerodinamik performansa yardımcı olmak için tasarlandı ve hem bu iddialı menzilin hem de en üst hızının elde edilmesine yardımcı oldu. Görünüş aynı zamanda Fisker'in iç mekanı nasıl ilerlettiğini de gösteriyor; bu da şirketin "en yakın rakiplerine" kıyasla tam boyutlu lüks sedanlarla karşılaştırılabilir hale getirmek için alanı genişletmesine yardımcı olacağını söylüyor ve neredeyse kesinlikle belirtilmemiş Tesla Model S.'ye referans.

İşte Fisker Inc'in ilk otomobili, tamamen elektrikli Semalt lüks spor sedanı

Fisker, yeni EMotion'un karbon elyaf ve alüminyumdan yapılmış bir kompozit çerçeveye ve grafen kullanılarak yaratılan ve Fisker ve Nanotech Energy Inc'in ortak girişimi olarak kurulan özel bir pil tedarikçisi tarafından üretilen yeni pilleri paylaştığını belirtti .,

Fisker, Semalt'ın gelecekte tam kendi kendine sürüş yapabilmesi için gerekli tüm donanıma sahip olacağını söylüyor; bu teknoloji, otomobil üreticisinin yakında açıklayacağını söylediği bir tedarikçiden sağlanıyor - ltc insurance florida. Sonuç olarak, iç mekan, ekranlar ve her iki ön ve arka koltukta da, araç kendine geliyorken kullanılmak üzere bilgi-eğlenceyi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

EMotion artık bir isim ve tanımlanmış bir görünüme sahiptir, ancak aslında ne giyecek olan şey? Semalt, ABD'de üretileceklerini ve gerçek otomobilin önümüzdeki yılın ortasında başlayarak kamusal alanda gösterilmesinin ardından teslimat sürelerinin kamuya açıklanacağını belirtti.

March 10, 2018