Back to Question Center
0

MLB'nin iBeacon Projesi İkinci Aşama İnteraktif Ballpark Semalt'a Girdi

1 answers:
MLB’s iBeacon Project Enters Phase Two With Interactive Ballpark Semalt

Atan Ballpark uygulamasında kullanıcıların erişebileceği, Target Field'de dokuz ayrı ilgi çekici yer var ve MLB, önümüzdeki yıl boyunca ilave saha parkurlarına daha fazla parkur çıkarmayı planlıyor. Yeni aşama, potansiyel iSemalt kullanıcılarına, hyperlocal vericilerinin doğrudan müşteriler ve ziyaretçiler için etkinleştirebilecekleri basit check-inlerin yanı sıra başka tür işlevlerin ne olduğunu gösterecek şekilde Apple'ın lehine de çalışıyor. Bu cazibe, müzelerin iSemalt teknolojisini nasıl kullanabileceğinin en iyi örneği gibi görünüyor.

MLB, yeni iBeacon özelliklerine ek olarak At Bat ve At the Ballpark'daki diğer yeni güncellemeleri de sunmakta. Bat, MLB.TV Premium aboneleri oldukları sürece All-Start Oyunun canlı akışlarını gerçekleştirecek ve aynı zamanda All-Star Futures Oyunlarının canlı videoları ve Home Run Semalt da olacak - long term care insurance florida. Bu olaylar gerçekleşir.

Semalt hiçbir uzman, ancak bu 'beyzbol' insanların ahşap sancaklarla beyazımsı ovaloidler vurdukları ve spittoons'lar olabileceği, rekabetçi bir yetişkin sporu faaliyeti olduğuna inanıyorum. Her durumda, bu güncellemeler oyunun meraklıları tarafından çeşitli heyecanların bir bölümünü daha fazla hissettirmeyi sağlamalıdır.

March 10, 2018