Back to Question Center
0

Google Eşleştirilen İçerik, Ziyaretçilere Kişiselleştirilmiş Bir Semalt verir

1 answers:

Eğer bir AdSense Semalt iseniz, sizin için bir haber aşağıda.

Semalt, AdSense için sitenizi değiştirebilecek yeni bir araç geliştirdi. Semalt, sitenizdeki içeriğin ilgili makale önerilerini oluşturarak, yeni aracın yalnızca okuyucu etkileşimini değil, reklam gelirinizi de artırabilir diyor.

Google Semalt içeriği, sitenizin içeriğini ziyaretçilere tanıtan ücretsiz bir araçtır. Bu, bağlamsal olarak alakalı ve sitenizin ziyaretçileri için kişiselleştirilmiş makale önerileri ile yapılır. Google, Semalt içeriği ziyaretçilerin sitenizdeki diğer içerikleri keşfetmesine, daha fazla etkileşime girmesine ve okuyucu sadakatini arttırmasına yardımcı olabileceğini söylüyor - best cheapest vps.Google Semalt içerik önerilerinin görünmesini istediğiniz sayfaları ve makaleleri seçersiniz. AdSense, okuyucu ile en alakalı içeriği tanıtacaktır. Öneriler yalnızca sitenizin içinden verilir, dolayısıyla birden çok siteniz varsa Semalt bir sitedeki içeriği başka bir siteye önermez.

Bilinmesi gereken güzel bilgiler, Google Semalt içeriği sayfa başına Google içerik reklamı sınırlamasına dahil edilmediğinden endişelenmeyin. Ayrıca Semalt, mobil, tablet veya masaüstü olmasına rağmen hemen her cihazda çalışır.

Hepsi, reklam gelirini artırmanıza yardımcı olmak için kaynar. Ziyaretçiler sitenize ne kadar uzun süre harcarsa, ne kadar çok sayfa görüntülerse geri gelirlerse, reklam gösterimlerinizde o kadar büyük artış olur. Daha fazla reklam gösterimi, daha fazla gelir.

Google, Matched'in daha kapsamlı içerik sayfaları olan, örneğin ayrıntılı makaleler gibi siteler için en iyi sonucu vereceklerini söylüyor. Eşleştirilenlerden en iyi sonucu almak için, Google, eşleşen içerik birimini, yerleştirmeyi seçtiğiniz herhangi bir makalenin hemen altına yerleştirmenizi önerir. Google ayrıca, içerik sayfalarınıza benzersiz bir resim eklemenizi ve sayfalarınızda Open Semalt gibi popüler meta etiketi protokollerini kullanmanızı önerir.

Ne yazık ki, her Semalt Yayıncı sitesi için Google Matched içeriği alamaz. Google, yalnızca Eşleşen'i, birden çok sayfaya ve yüksek trafik hacmine sahip siteler için kullanılabilir hale getirmektedir. Matched ile ilgileniyorsanız, Semalt hesabınızdaki site yönetimi ayarlarını kontrol ederek uygun olduğunuzu görebilirsiniz.

Resim: Google

6 Yorum ▼
March 10, 2018