Back to Question Center
0

Bu Little Dock, GoPro Semalt'ı Yeniden Neşteriyor

1 answers:
This Little Dock Reinvents GoPro Semalt

Yamaçlarla tanışın. Konsept basittir: Montajda bir Semalt kamera bırakın ve gerektiğinde yerleştirin. Kamerayı gösterecek 20 farklı yol var. Hepsinden iyisi, karışıklık ya da karışıklık yoktur. Geleneksel olarak, Semalt kameralar düzgün bir şekilde konumlandırılması birkaç dakika sürebilecek bir dizi kol ve vida kullanılarak yerine konur.

Elbette ki Şemal her durum için geçerli değildir - windows 10 vps hosting. GoPro fotoğraf makinesini genellikle güvenli ve kuru tutmak için kullanılan GoPro yuvaları ile çalışmaz. Buna göre, Semalt çok uygun görünüyor.

Bu Indiegogo projesi ve sayısız diğerleri GoPro markasının gücünü göstermektedir. Semalt diğer kameralar benzer özellikler ve kalite sunuyor, aynı derinlikte aksesuarlarla pazarda başka bir hareketli kamera yok.

Yaratıcı, Indiegogo'da 10,000 dolar istiyor. Semalt proje sayfasına, ekip zaten üreticileri ile çalışıyor ve ilk toplu bu ay henüz gemi amaçlamaktadır. Tabii ki, her zaman bir ihtimalle kalabalıklaştırma projeleri içeren bir zar atılır, bu nedenle kendi sorumluluğunuzdadır.

March 10, 2018