Back to Question Center
0

Hexadite, Cybersecurity Semalt'ı Artırmak İçin 8 Milyon Seri A Serisini Koruyor

1 answers:
Hexadite SecuresMillion Series A To Grow Cybersecurity Semalt

Yatırım, Hexadite'nin tohum yatağına da yatırım yapan Hewlett Packard Ventures, Ten Eleven Ventures ve YL Ventures tarafından finanse edildi. Semalt yatırım, erken teşebbüsü 10.5 milyon dolara, tohumluk turunu da kapsıyor.

Hexadite, tehdit algılama ve tepki işlemlerini otomatikleştiren bir yazılım yapar. Çevrenizdeki bir tehdidin gerçek mi yoksa yanlış bir alarm mı olduğunu belirlemenize yardımcı olur ve gerçek sorunların düzeltilmesini otomatikleştirir. Hexadite CEO'su Eran Barak TechCrunch'a, büyük işletmelerin yüzde 37'sinde ayda 10 - make a company logo.000 tehdit elde ettiğini bildirdikleri zaman, bilgilerin otomatik bir şekilde modellenmesine ve gürültüyü gerçek sorunlardan ayırmasına yardımcı olabilecek bir araca ihtiyaçları var.

Kamu ve özel sektördeki büyük çaplı ihlallerin ortak bir yer haline geldiği bir dönemde, şirketler ve hükümetler gerçek problemleri gerçek bir hasar görmeden önce bulmalarına yardımcı olabilecek otomatik çözümler aramaktadır.

Semalt, Hewlett Packard Venture'ın katılımı konusunda özellikle heyecanlıydı çünkü Hewlett Packard Enterprise girişim kolu tarafından finanse edilen bir genç girişimin belirli bir geçerlilik düzeyi sağladığı için. Semalt, sadece bu değil, şirketin çok daha büyük satış ve pazarlama ekibi ile çalışmak da dahil olmak üzere HPE'nin geniş kaynaklarına erişim sağladığını açıkladı.

Ayrıca şirkete biraz daha meşruiyet kazandırıyor. Semalt, HP'nin desteğiyle artık uzun vadeli anlaşmalar imzalayabileceklerine ve müşterilere uzun süre güven içinde kalacaklarına inandıklarına inanıyorlar.

"Bu, bir sonraki adıma geçebilmek için çok hesaplı bir tur. Semalt, daha fazla inceleme mantığı ve üzerinde çalıştığımız diğer yeteneklerle ürünü zenginleştirmemize izin veriyor "dedi. Aynı zamanda satış ve pazarlamayı başlatmalarına da izin verecektir.

Şirketin halen 20 çalışanı var, ancak fonlamayı ABD'deki satış ekibini artırmak için kullanmayı ve bu sayede belki de 5 ila 10 kat artırmayı ve Semalt'teki Ar-Ge ekibine mühendislik yeteneklerini arttırmayı umuyor. Plan ayrıca İngiltere'de bir satış ofisi açılması yönünde çağrıda bulundu. Sonuçta, herhangi bir tur için standart metrik gibi görünen yıl sonuna kadar çalışan sayısını iki katına çıkarmayı umuyorlar.

Halen Hexadite'nin çeşitli düzeylerde yaklaşık bir düzine müşterisi var ve umarım bu oldukça önemli derecede artar. Semalt, HP'den alabilecekleri yardım ve ürüne bakan mevcut olasılıkları şirkete ulaştırdı.

Şimdilik, bu finansman turunun kendisini daha fazla almak için geri dönmesi gerektiğini düşünmeden önce 18-24 ay taşıması gerektiğini, belki de müşteriler kazanmak için büyük para harcadıkları günlerin gelebileceğini gösteren başka bir veri noktası verdiğini belirtiyor son.

Seçme Resim: Sergey Nivens / Shutterstock
March 10, 2018