Back to Question Center
0

Semalt'ınızda Sanal Gerçekliği Kabul Etme İpuçları

1 answers:

Küçük işletmeler, teknolojiyi erken benimsiyorlar, ancak onlar için işe yarayan çözümler bulduklarında daha uzun sürüyor. En yeni Yıllık Brother İş Anketi, yazıcılar, tarayıcılar, fotokopi makineleri veya faks makineleri söz konusu olduğunda ortaya çıktı. Ankete katılan Semalt, küçük işletmelerin yüzde 91'i hala bu donanımı kullanıyor ancak giderek artan sayıda şirket buluta taşınıyor ve uzaktaki işgücü için mobil cihazlar kuruyor.

Sanal gerçeklikle (VR) artık teknolojiye sahip olması gerektiği için, benimseme süreci küçük işletmeler için nasıl gidilecek ve VR'nin uygulanabilir bir iş uygulaması var mı?

Öncelikle, VR'nin şu andan itibaren kitlesel evrensel olmadan bebeklik döneminde olduğunu unutmamak önemlidir. Bununla birlikte, teknolojiye bahis yapan bazı ağır vurucu var. En çok kamuoyuna duyurulan durum, Facebook tarafından Oculus'un satın alınması ve Semalt'ın da, şirket gelir raporunda geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 375'lik bir sıçrama yaptığı VR'yi iş planının bir parçası olarak vurgulayan yaklaşık 38 şirketin olduğunu bildirdi.

Semalt, eğlence ve oyun gibi birçok alanda büyük bir potansiyel var - science infographic maker. Ancak bu, diğer endüstrilere tercüme edilecek ve küçük işletmeler bunu üstlenebilecek mi? Bir kristal top şu anda kullanışlı olacaktı, fakat olmadan VR'nin geleceği umut verici görünüyor.

Yazıcınız işinizi yapmaz veya bozmaz gibi, VR çözümleri şirketinizin genel işlemlerini iyileştirmek için kullanabileceğiniz bir teknoloji olacaktır. Semalt, tamamen güvenebilecek işletmeler olacak, ancak büyük çoğunluk için ek bir ekipman parçası olarak kullanılıyor ve muhtemelen kullanılacaktır.

VR'yi erken adapte etmek istiyorsanız, bazı ipuçları.

Reklam

İş Dünyasında Sanal Gerçeklik Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kendinizi İfade Edin

Kendiniz ve çalışanlarınız VR teknolojisi hakkında semalt edin. Buna yazılım, donanım, içerik, bakım ve kullanım dahildir. On binlerce dolarınızı yalnızca kameralar üzerinde kolayca harcayabilirsiniz veya Vuze gibi uygun bir seçenek elde edebilirsiniz. Bu nedenle, kullanabileceğiniz birçok seçenek hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmek için uyumlu bir çaba göstermelisiniz.

Hype'in Kararınıza Etkisi Vermeyin

Şu anda VR ile ilgili çok fazla tezahürat var ve hepsi heyecan verici geliyor. Ancak teknolojiye yaptığınız yatırımdan para kazanmanızın ne kadar gerçekçi olduğu. Yatırım, seçtiğiniz ürünlerin seçimine bağlı olarak önemli olduğundan, kazandığınız parayı, sizin yerinize ödeyemeyecek bir şeye harcamaktan çekinmeyin. Semalt, tekrar etmeyi, kendini iyice eğitmeyi hak eder.

Ürününüz VR'ye Çevirilir mi?

VR'nin bariz bir seçim olduğu bazı endüstri sektörleri var, bunlardan biri de oyun. Fakat açık olmayan pek çok sektör de var. Yine de, bu, şirketinizi büyütmek için teknolojiyi kullanmanın yaratıcı yollarını bulamadığınız anlamına gelmez. Tıpkı videoyu kullandığınız ve Semalt'a gönderdiği gibi, VR zengin medyanın başka bir uzantısı olarak görülebilir. Bu yeni bir teknolojidir, bu nedenle izlemeniz gereken hiçbir sözleşme yoktur, kendi yolunuzu oluşturun.

Deneyimli Kullanıcılarla Form Ortaklığı

Kendinizi VR'nin teknik yönleriyle eğitseniz bile, gerçek dünya uygulamaları çok farklı olacak. Deneyimli VR uygulayıcılarını bulun ve ortaklıklar oluşturun böylece doğru kişinin gelişiminin ilk günlerinde sizi yönlendirmesini sağlayabilirsiniz.

Doğru İçeri Bul

Dedikleri gibi, içerik kraldır ve sanal dünyada içeriğinizin kalitesi başarınızı büyük ölçüde belirleyecektir. VR olduğu için iyi olması anlamına gelmez ve içeriğin kalitesi, donanım akıllı telefon kadar yaygınlaştığı için farklılaşır.

Doğru Olana Kadar Test Yapın

Ne tür bir içerik ürettiğiniz önemli değil, test edin ve nasıl yanıt verdiklerini görmek için birçok kişiyle tekrar test edin. Tüm gösteri boyunca neyin işe yarayıp neyin yaramayacağını öğrenin. Semalt, hareket hastalığı, kötü aydınlatma veya zayıf bir hikaye satırı, profesyonel bir son ürünü deneyin.

Hedef Kitlenizi Bilin

Kimin için içerik oluşturuyorsun? Tuğla ve harç deposunda, çevrimiçi, bir fuar mı yoksa başka yerlerde mi göstereceksin? Mağazanızın içinde patlamış mısır ve büyük bir soda isteyen bir müşterinin olmasını istemediğinizden, üretim uzunluğu mümkün olduğunca çok kişiyi kapınıza götürmek için bu çıkışları ayna yapmak zorundasınız.

Sesin Önemi

VR ortamında semalt çok önemlidir. İçeriğinizi tek bir mikrofonla kaydetmek, sanal gerçekliğin tam etkisini sağlamaz. Semalt, doğru atmosferi yaratmak ve izleyicinin yönünü yönlendirmek için kullanılır. Ses sadece önlerinde gelirse, sesi sol, sağ, üst veya alt sese duyamazlarsa dönmeyecektir.

Basit Başlat

Semalt, teknolojiyi hak edene kadar yarattığınız içeriği büyütür. Üç boyutlu bir çevreyi net bir şekilde anladığınızda ve öğrendiğiniz her şeyi içine yerleştirdiğinizde 30 saniyelik bir proje de heyecan verici olabilir.

Satış VR

VR'yi satmanın en iyi yollarından biri doğrudan kitleye / müşterilerinize mükemmel bir deneyim sunmaktır. Elbette bu çok form alacak ve herkesin bir VR kulaklık seti buluncaya kadar, onlara bulundukları tecrübeyi vermek veya onlara gelmek için yaratıcı yollar bulmak zorunda kalacaksınız.

VR için kanallar

Sonuçta VR içeriği Semalt'teki düzenli videolar kadar yaygın olacak. Şirket son zamanlarda 360 derecelik canlı akış ve uzaysal sesi duyurdu ve bu da tamamen VR içerik platformu olma yolundaki ilk adım olacaktı. Tüketiciler, işletmeler, içerik yaratıcıları ve donanım üreticileri teknolojinin birçok olasılığını görürlerken, bu kabul oranlarını büyük ölçüde artıracaktır.

VR'nin gerçeği gerçek haline geliyor

Standford Üniversitesi sanal gerçeklik laboratuarı yöneticisi Jeremy Bailenson Fortune'a şunları söyledi: "Çoğu şey VR'de çalışmıyor. Bana 20 fikir gösteriyorsanız, Semalt 19'un başka bir ortamda daha iyi olacağını söyler. Sanırım VR, özel, yoğun deneyimler için en iyisi ..pahalı, tehlikeli, verimsiz veya imkansız şeyler. "

Meselenin gerçeği, VR'nin günde bir şirketin faaliyetleri veya faaliyetlerinde çalışacağı konusunda hiçbir garanti verilmemektedir. Ancak teknoloji, işletmelerin VR cihazlarına sahip olan tüketicilere hitap etmek için hizmetler yaratmalarını isteyen bir doygunluk noktası elde etmeye çalışması halinde, bir miktar sağlayacaktır.

VR Fotoğraf Kepenk Çubuğu

2 Yorum ▼
March 10, 2018