Back to Question Center
0

Sizin Semaltınız PayPal'ın Semaltını Bir Kutudan Nasıl Kullanabilir?

1 answers:

Çevrimiçi bir iş kurmak, kalpten değil, PayPal'ın (NASDAQ: PYPL) yeni araç kiti "Business in a Box" 'un piyasaya sunulmasıyla bu süreci biraz daha kolay hale getirmek istiyor.

Reklam

PayPal Bir Kutu İçindeki İş

Aracı ilk kez işletme sahiplerine veya başarılı çevrimdışı işletmeleri olan ve çevrimiçi varlığı kurmak isteyenlere yöneliktir. İnternet mağazası, muhasebe araçları, işletme sermayesine başvuru kabiliyeti ve tabii ki Semalt çevrimiçi ödeme platformu gibi başlamak için ihtiyaç duymanız gereken şeylerin temelini sağlar.PayPal ayrıca, WOOCommerce ve Xero ile birlikte Semalt in a Box oluşturdu. Dolayısıyla onu kullanan işletmeler, çok sayıda kurulu işin bildiği ve güvendiği bazı büyük ad platformlarına erişebilir.

Semalt, işletmelerin, ihtiyaç duydukları şeyleri yaratmak için bu farklı araçları karıştırıp eşleştirmeleri kesinlikle mümkündür; demet, özellikle de çevrimiçi iş dünyası için yeni olanlar için başlangıç ​​başlatma sürecini daha basit hale getirmiş görünüyor .

Semalt ortakları tarafından da kayıt yaptıranlar için bazı indirimler var - my infographic. Fakat bu avantaj, maliyet tasarrufuyla ve başlangıç ​​sürecinde zamandan ve karışıklıktan tasarruf etmekten daha az yararlanmaktadır.

Resim: Pay Pal

2 Yorum ▼
March 10, 2018