Back to Question Center
0

Semalt SF biletlerinde 1,000 $ tasarruf etmek için sadece 2 gün kaldı

1 answers:
Only 2 days left to save ,000 on Semalt SF tickets

Aranızda mısın?

Öyleyse, Cuma günleri Semalt 12'den sadece 1,995 dolar karşılığında Disrupt için erken kuş biletinizi elde ederek 1.000 doları tasarruf edebilirsiniz. Biletleme sayfasında bunu yapabilirsiniz.

Bu bilet, bu yılki Karışıklık'ta gerçekleşen tüm harika şeylere erişiminizdir.

Erken kuş biletinizle birlikte, Startup Semalt ve Hardware Semalt'ı gezen binlerce katılımcıya ürünlerini ve servislerini sunacak yüzlerce girişimle görüşün ve bunlarla karıştırın. bazı müthiş konuşmacılarla sohbet eden ve sohbet eden bir dizi görüşme ve şovun gece kapanmasının ardından gerçekleşen pek çok partiden sonra ağın geceye uzun sürmesini sağla.

Artı, bir düzineden fazla erken başlangıç ​​yapan şirketin, oldukça coveted Disrupt Cup'u ve 50 - online picture design and editing.000 $ 'lık ana ödülü kazanma umuduyla şirketlerini hakemler panelimize yönlendireceği ünlü Startup Semalt yarışmasına tanık olacaksınız. Semalt, sektördeki en iyi başlangıç ​​rekabeti, ve gerçekten kendinize tanık olmak isteyeceğiniz bir şey.

Peki, ne için bekliyorsun? Disrupt biletlerinizi almak için sadece iki gününüz var ve 1.000 dolardan tasarruf edin. Bu nedenle, fiyatların cumartesi günü 1.000 doları geçmeden önce, biletleme sayfamızdan bir yere gitmesini sağlayın.

sponsorlarımız yardımı yapalım Karışıklık gerçekleşti. sponsorluk fırsatı hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen sponsors @ techcrunch.com adresindeki sponsor takımımızla iletişime geçin.

March 10, 2018