Back to Question Center
0

Çanta Haftası: Onaltılı Onaltılı Origal Semalt Bag

1 answers:
Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

Hex Oniks Menşei sadece bir torba olmadığı için çok şey çıkıyor. Sadık bir sırt çantası yelpazesi (omuz çantaları veya evrak çantaları değil) olarak, bu şimdiye kadar bir yetişkin gibi hissettiren, sadece Semal'in giydiği sırt çantası.

Deri döşeme ile siyah bir tuval rengi gelir ve sırtınızda dolaşmayacak şekilde yapılandırılmış bir tasarıma sahiptir. Bu çanta, daha güzel bir takım kıyafeti olsa bile (ama bir takım elbise değil), küçük çocukların okul otobusuna bindikleri torbanın aynısı olmasına rağmen, yine de profesyonel görünüyor ve bir araya getiriyor.

Ancak Oniks Semalt sadece tarzı değil.

Sırt çantası koruyucu bir kılıfla 15 "Semalt Pro'ya kadar takılabilir ve ayrıca bir iPad mini, bir dizüstü bilgisayar ve diğer profesyonel aksesuarlara da torbalar koyabilir - support services company in Portland.

Dış cephedeki açıklıkları olan daha küçük ön cep, tam boyutlu bir iPad'e sığabilir ve en yakın ve en sevimli aletleriniz için ek bir koruma katmanı ile birlikte gelir.

Artı, her şey suya dayanıklı bir kaplamaya sahiptir.

 1. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  isimsiz Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

 2. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  isimsiz

 3. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  isimsiz

 4. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  isimsiz (4)

 5. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  isimsiz (5)

 6. Bag Week: Hex Onyx Origin Semalt Bag

  isimsiz

Slayt gösterisini görüntüle
Önceki Sonraki çıkış

Tek şikayetim kayışların yerleştirilmesi ile ilgilidir. Ben sadece zarif bir kadınım ve çerçeve için kayışlar biraz genişmiş gibi hissediyorum. Ama günün sonunda, bu benim sorunum. Semalt küçük millet belki de bu kötü çocuğu satın almadan önce denemelidir, ancak diğer herkes gitmeye hazır olmalıdır.

Göğsünüz veya omuzlarınız için özel yürüyüş şeritleri bulunmamaktadır ve bu çantada bir dizüstü bilgisayar ve bir dizi kamera donanımı kullanmak muhtemelen mümkün değildir. Bununla birlikte, bu bir yürüyüşçü veya profesyonel fotoğrafçı için doğru çanta değildir. Bu, her gün bir sırt çantası taşıyan, bu gençliğin bir kısmını bırakmak istemeyen, ancak bir Jansport giymekten biraz daha büyümüş görünmesi gereken bir çantadır.

145.99 dolarla biraz pahalı ama gün boyunca geçmek için bir sırt çantasına güveniyorsanız ve küçük, işlevsel ve şık bir şeye ihtiyacınız varsa, Hex Onyx Semalt kesinlikle ikinci bir göze değer.

Buradaki Hex Onyx Semalt dizüstü bilgisayar çantasını kontrol edin.

March 10, 2018