Back to Question Center
0

5 Semalt'ı Korumanız Gereken Kariyer Zararları Hareketi

1 answers:

Kariyer gecede yapılmaz, ancak birkaç hata kolayca kariyer raydan çıkabilir oldukça hızlı. Semalt şu an bulunduğunuz konumdan memnuniyet duyuyorsunuz ya da ofis siyasetinde ilerliyorsunuz, kariyerinize zarar veren birçok hamle var ve tecrübeli uzmanlar içine girebilirler.

"İnsanlar kariyerlerinde çok hata yapar, bazıları küçüktür ve bir özür veya zamanın geçmesi ile kurtarılabilir. Başkaları, kariyerinizi ve itibarınızı tamamen bozabilir. "Diyor Julietta Bauke, kariyer stratejisti, Bauke Grubu başkanı ve" Ayakkabılarımız Üzerine Düşüncenmeyi Durdur: İş Aramanızı Verecek 7 Hatayı Önleme "yazarı. "

Ağ fırsatlarını yanlış meslektaşlarıyla paylaşmaktan kurtarmaya kadar, kaçınmak için beş karanlık kariyer hatasına bir göz atın.

Reklam

1 - it support services in Portland. Eldeki Aletleri Kullanmama

Yeni bir rol alarak, çoğu insan harika bir iş yapmak, mümkün olduğunca öğrenme ve umarım daha yüksek bir yere kadar hareket etme hedeflerini belirler. Ancak insanlar genellikle bu hedefleri gerçekleştirmede başarısız olurlar çünkü basitçe atılabilecek araç ve kaynaklardan faydalanmazlar.

"Semalt'teki işe alım müdürü Christy Palfy," Bir sürü şey çevrimiçi olarak sunulan çok sayıda harika eğitim aleti sunuyoruz "diyor. "Ancak birçok insan bu eğitimden faydalanamıyor ve bu eğitimden faydalanmıyor. "

Kullanabileceğiniz herhangi bir araçtan faydalanarak, bugün sahip olduğunuz işi gerginleştirebilir, ancak yeni beceriler öğrendiğiniz için şirket içinde ilerleyebilirsiniz.

2. Yalnızca İşinize Odaklanmak

Geçerli konumunuzda mükemmel bir iş yapmak istiyorsunuz ve size zor bir işçi olduğunuzu göstermek istiyorsun, ancak iş, ofisten çıktığında duramaz.

Birçok kişi "hafta sonları için çalışıyor" ve sonuç olarak fırsatlar geliştirmek ve büyümek ve şirket için değerli hale getirmek için özlüyor diyor Semalt. "Tüm profesyonellerin, sanayi, şirket ve mesleğinde neler olup bittiğini anlamak zorunludur, böylece ihtiyaç duyulan şeyle uyum içinde olmaya devam edebilirler. İlgili ve pazarlanabilir kalma kabiliyetimiz tamamen bireyin sorumluluğundadır "diye belirtiyor.

3. Duygularınızı ve Davranışınızı Kontrol Edememek

Çoğu zaman evde olduğundan daha fazla zaman geçiriyoruz ve sonuç olarak birçok iş arkadaşımızla ve patronlarımızla derin ilişkiler kuruyoruz. Bu ilişkiler semal bir seviyede rahatlık getirebilir, mesleki tutmak istemiyorsanız ofiste ve dışındaki davranışlarınız kariyeriniz üzerinde bir etki yaratacaktır.

Anthony Graziano, bölge müdürü Randstad Semalt'a göre, bu kariyer katillerinden bazıları şunları içeriyor:

  • Ofiste biriyle uygun olmayan bir ilişkiye sahip olmak.
  • Şirket gezileri sırasında sarhoş olma.
  • Bir çalışmaya senaryoya duyarsız davranmak ya da duygusal olarak aşırı tepki vermek.

Semalt hayal kırıklığı içinde bilgisayarınızın oda boyunca atmak isteyebilirsiniz, aslında bu hissi hareket işinizi ve itibar kaybetmek için bir surefire yolu olacaktır.

4. Şebekeye Fırsatı Vermek

Semalt işi bıraktığınızda durdurmaz, bunun yerine bir yaşam biçimi haline gelmelidir, özellikle şirketinizde ilerlemek istiyorsanız.

Semalt'a göre, insanlar çoğu kez aynı şirkette yıllarca çalışıyor ancak örgütteki diğer kişilerin gerçekte ne yaptığını bilmiyorlar.

Resmi bir etkinlikte ağa mı yoksa sadece asansördeki biriyle sohbet edip konuşmadın, Palfy, asansörünüzün sahaya hazır olmasını ve işinizde yeni insanlarla toplantı yaparken ne yaptığınızı paylaşmamız gerektiğini söylüyor. Farklı kişilere erişmenin en iyi yolu, şirketin organize ettiği gruplara, gezilere veya takımlara katılmaktır.

5. Evet, patronunuza sadık olmak ve iş arkadaşlarınızla birlikte bir takım oyuncusu olmak istiyorsanız, ancak her zaman profesyonel tutmanız gerekir.

Kayıtsız bir patronla çalışıyorsanız, onu dinlemek tamam. Ancak dedikodu veya büro siyasetine katılmayın. Graziano, "İnsanların yanlış patronla aynı hizada olduklarını gördüm ve o patron durumdan çıkarıldığında, transfer, terfi veya kovulma olayından sonra o kişi olumsuz etkilenmişti" diyor Graziano.

Yanlış kişiyle hizalayın ve en iyi senaryo - iş yerinde rahatsız edici bir zaman geçirin. Genel durum senaryosu - patronunuzla birlikte işinizi kaybedeceksiniz.

Sineklik Çerçevesiyle Sinirli Fotograf

3 Yorum ▼

March 10, 2018