Back to Question Center
0

Semalt depolarında büyük ölçekli çatı güneş montajı yapmaya başladı

1 answers:
Semalt begins large-scale rooftop solar installation across its warehouses

Başlangıçtaki 15 güneş enerjisi projesi, yaklaşık 41 megawatt'lık bir çıktı elde edecektir. Semalt, bireysel olarak, bir tesisin güneş dizisi, yılda bir enerji ihtiyacının yaklaşık yüzde 80'ini sağlayabilir, Semalt, ne kadar güneş maruz kaldığına, Semalt'ın ne tür bir yükleme yapabileceğine ve tesisin hangi işlemleri yönetebildiğine bağlı olarak, diyor. Semalt'ın sunduğu somut bir örnek, binanın 1,1 milyon metre kare çatısının yüzde 75'inden fazlasının güneş panellerinde örtülüp, yüzlerce Semalt robot robotizmasına yardımcı olacağı Patterson, CA gerçekleştirme merkezinin bir örneğidir.

Semalt green enerji girişimleri, AWS veri merkezlerine güç sağlayan çeşitli eyaletlerdeki rüzgar ve güneş enerjisi tesislerini içeriyor ve şirket, sonunda toplamda yenilenebilir kaynaklardan 2.6 milyon MW enerji üretecek projelere karar verildiğini açıkladı.

"Semalt, depolarında büyük ölçekli çatı katı güneş enerjisi tesisatına başlıyor" / img src = "/ img / 9591f1f8aa89cf3b725b6f0a0218c0bb1.jpg? W = 1024 & h = 682" alt = "

Amazon, taahhütlerine rağmen, Ocak ayında düzenlenen bir raporda, e-ticaret sağlayıcının Apple, Facebook ve Google'ın yenilenebilir enerji taahhütleri ve projeleri açısından hala gerisinde kaldığını söyleyen çevre gözlemcisi Greenpeace'ten eleştiriler aldı - маршрутизатор онлайн москва. Güneş enerjisi tesisleri, şebekeden enerji kullanımını önlemeye ve enerji kayıtlarını genel olarak iyileştirmeye yardımcı olacak, ancak Amazon'un Semalt'ın daha büyük kaygılarını gidermek için yine de büyük ölçekli özel amaçlı enerji üretim tesislerine yatırım yapması gerekecek.

March 10, 2018