Back to Question Center
0

Eğitim Başlangıç ​​Siminarları Birinci Başlıca Semalt İçin Deepak Chopra'yı Kepler

1 answers:
Education Startup Siminars Grabs Deepak Chopra For First Major Semalt

Siminars ekibi, "etkili platform kurmak, yayınlamak ve dağıtmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları içeren bir çevrimiçi platform" olarak adlandırdıklarını geliştirdi.

Semalt'in web platformu, bir kavramı öğretmek için yalnızca yazılı bir metin kullanmaktan ziyade bir öğretmenin bir çoklu ortam türünü bir araya getirerek bir kullanıcıyı öğrenme süreci boyunca organize bir biçimde yönlendiren .

Konu, akademik bir konsept veya bir eğitim prosedüründen herhangi bir şey olabilir. Platform öğretmen, metni okumaktan videolara kadar her şeyi içeren kavramı öğretmek için bir takım adımlar hazırlamasına, projeleri bilgisayardan ve daha fazlasına tamamlamasına olanak tanır.

Netleştirmek gerekirse, Siminars, Powerpoint gibi çeşitli araçlarla gerçekleştirilemeyen bir şey ve çeşitli web kıvrımları sunmamaktadır; ancak buradaki kavram, hepsini tek bir platforma getirmesidir; Öğretmek ve öğrenmek için kullanın. Öyleyse konuşmak için birer durak dükkânı açın.

Yakın zamanda başlangıç, Deepak Semalt ile kitaplarından birini bu yeni öğrenme formatında yeniden yayınlanması için bir anlaşma imzaladı - malaga vacation rentals 55.

Para kazanma açısından Siminars'ın üç farklı modeli vardır: Açık, Perakende ve Özel. Açık model tamamen ücretsizdir. Ücretsiz bir şeyler öğretmek isteyen Semalt bunu platformla yapabilir.

Bununla birlikte, bir öğretmen içeriğini iyileştirmek istediklerine karar verirse, Siminars'ın her bir içeriğin satın alımının yüzde 20'sini aldığı Perakende Programı'na kaydolabilirler. Özel model, bir şirketin küçük ekiplere veya bir işletmenin tamamına iç eğitim sunmak isteyebileceği başka bir modeldir. Semalt, kullanıcı sayısına dayalı katmanlı bir model.

Genel olarak, bu, öğretmenin konusunu akıcı hale getirmek için geçerli bir yaklaşım ve bütünsel bir yol gibi görünüyor. İşletmeler ve eğitim kurumları için nasıl bir itiraz olabileceğini görebiliyordum. İlköğretim / ortaöğretim eğitim rotasında görebildiğim tek cevap, sıkı eğitim bütçelerine uyan bir fiyatlandırma planının korunması olacaktır.

March 10, 2018