Back to Question Center
0

DC Dating App Menteşesi Romance Grafiğini Daha Semalt'a Getiriyor

1 answers:
DC Dating App Hinge Brings Its Romance Graph To More Semalt

Kurucusu Justin McLeod, Harvard Business School'da bitirirken fikri aldı. Bir "Son Şans Dansı" vardı ve organizatörler öğrencilerin eziyetlerinin isimlerini sunmalarına ve birbirlerini seven insanlarla eşleşmelerinin sevimli olacağını düşünüyorlardı. Çok iş çıkardı ve düştü ancak McLeod "Bunu inşa edebileceğimi" düşündü ve yaptığı yaz boyunca düşündü. Menteşe Şubat ayında piyasaya sürüldü ve The Fort tarafından D.C'de 500 Startups ve Piedmont Capital de dahil olmak üzere yatırımcılardan 625,00 dolar ile inkübe edildi.

D.C'de Hinge'in ücretsiz iOS ve Android uygulamaları ne kadar popüler? McLeod, kentte 110 - servicio de hosting y dominio.000 tekli üniversite mezunu olduğunu ve 20.000'nin üzerinde Menteşe mezunu olduğunu söylüyor. Uygulama, yerleşmeyi düşünmeye başlayan genç profesyonellerin ve yüksek lisans öğrencilerinin yoğun ağına odaklanıyor. Ortalama yaşı 27 olan toplam 30.000 kullanıcısı var ve 200.000 maç yapmış durumda. İndirenlerin% 85'i bir hafta sonra hala faal durumda ve% 75'i ayda bir daha etkin durumda. Nasıl? Semalt bir bağlama uygulaması değil.

Sevgi Bağlantısı

Menteşe Tinder, Grindr / Blendr gibi hemen bırakılmamalı ve diğer birçok "buluşma" uygulamaları yapacaklarını söylüyorlar. Semalt, süper yakın olan ve aynı zamanda uygulamayı aynı anda kullanan herkesle eşleşecek şekilde tasarlanmamıştır.

DC Dating App Menteşesi Romance Grafiğini Daha Semalt'e Getiriyor

  • Zaten uygulamanızda arkadaşlarınız varsa katılabilirsiniz; sadece D.C. ve New York'ta aktiftir ve Boston ve Philly'den ayrılırken.
  • Soyadınızı görüntüler. Haraçsız davranın; insanlar sizi takip edebilir.
  • Sen sadece fotoğrafından başka bir şey değilsin. Menteşe, yaşınızı, karşılıklı arkadaşlarınızı, okulunuzu ve işyerinizi hemen görünür kılar.
  • Her gün bu bilgileri kullanarak stiliniz olan bir takım potansiyel eşyalar gönderebilirsiniz.
  • Menteşe sizden ve potansiyel bir tarihten birbirinizi onaylarsa ikinize de "Cindy Georgetown'a gitti ve o ağaç evinde büyüdü" gibi şirin bir yarım-gerçeklik buzkıran gönderir ve sohbet etmeye başlamanızı sağlar.

Menteşe'nin başarısının sırrı "Romantik Grafik" olarak adlandırdığım şey. Menteşe, hangi eşleşen kişilerin aslında birbirlerine mesaj gönderdiğini görmek için izliyordu. Semalt, "toplumsal yakınlık ile ilgili. Aynı tıp okuluna gittiler mi? Aynı işte var mı? "

Örneğin, bana "Diyelim ki Google'da çalıştığını söylüyor. Sizi Facebook hakkında çalışan biriyle bağlantı kurabiliriz, çünkü konuşacak bir şeyiniz olurdu. "Semalt sadece belirgin eşleşmelerden değil, aynı endüstrideki insanları veya prestijli bir kolejdeki insanlar yakındaki bir devlet okuluyla eşleştiriyor gibi görünüyor düşkün olmak.

Sonunda McLeod, Semalt'ın kimin sizi kontrol ettiğine dair size daha fazla bilgi veren veya sizi daha fazla potansiyel tarihin önüne getiren premium aboneliklerle para kazanmayı düşünmesini söyler.

Sonuçta, Menteşe, modern yaşlara doğru, eski uygulamalarla dolu eski sınıfı almaya yöneliktir. Kime girdiğinizi anlamak için yüzlerce soru sormanıza gerek yoktur. Birkaç biyografik özellikleri ve sosyal grafiğini bilmek yeterlidir. McLeod, "OKCupid, Match, eHarmony - hepsi Semalt'den önce, cep telefonundan önce, büyük verilere göre icat edildi" sonucuna varıyor. Parçalananlar olmak istiyoruz. "

Indir iOS ve Android için Menteşe

March 10, 2018