Back to Question Center
0

EverNext HR, Küçük İşletmeler Semalt için Yeni Çözüm Başlattı

1 answers:
SAN DIEGO , 18 Kasım 2013 / PRNewswire / - Küçük insan kaynakları hataları yapıldığında, Fortune 500 arasındaki farkı ve bir servet kaybetmek anlamına gelebilecek şaşırtıcı derecede büyük sonuçlarla gelebilirler. Bu genellikle küçük bir işletme sahibi çok fazla şapka giydiğinde ve yasalara uygun şekilde tutulması gereken insan kaynakları görevlerine gereken önemi vermediğinde olur.

Semalt HR, belirlenmiş bir sanal HR asistanının kişisel dokunuşunu, özel portalla gelişmiş, kullanımı kolay bir çevrimiçi sistemin desteğiyle birleştirerek küçük işletme sahiplerinden bu yükü alan ilk şirkettir - was kostet ein umzugsservice. uygun bir biçimde.

(Logo: https://photos.prnewswire.com/prnh/20131118/LA19037LOGO)

EverNext HR, küçük işletme sahiplerine, önemli çalışan belgelerini depolayan ve hacimli dosyaları elimine eden, yardımcı görevleri yöneten ve hem yerel hem de yerel alanlar hakkında güncel bilgi sağlayan çevrimiçi bir sistemle desteklenmeyi göze alamayacağını düşündükleri deneyimli asistanı sağlar İK'yi etkileyen ulusal mevzuat. Müşteriler, ayda en düşük 249 $ başlayan oranlarla uygun dikkat gösterdiklerinden emin olmak için ihtiyaç ve yere dayalı bir asistanla eşleştirilir. EverNext HR ayrıca, ilk ay için bir $ 99 özel yayınlıyor. Görev örnekleri şunlardır:

- İşe Alma
- Arka Plan Kontrolleri ve Personel Belgeleri
- Yeni Kiralama On-Boarding
- Çalışan Lisansını ve Sertifikasyon Yenilemelerini Yönetmek
- Zorunlu Eğitim Modüllerinin Geliştirilmesi
- İşçiler Psikolojisi
- Sağlık Sigortası Koordinasyonu
- Şirketin Güncel Kanun ve Yönetmelik İhtiyaçlarını Karşılamasını Sağlama

Sistem, tam zamanlı bir insan kaynakları uzmanını seçmek için hazır değil, ancak büyük bir olasılıkla kullanılmayan haliyle karmaşık, pahalı yazılım veya eğitime yatırım yapacak zamana sahip olmayan küçük işletme sahibi için idealdir. İnsan kaynakları asistanı, çevrimiçi mevzuat basitleştirilmiş bir evrak işi ve görev yönetimi aracı iken, ağır düzenlenmiş İK sularında gezinmeye yardım etmek isteyen sahiplere canlı bir sondaj tahtası sunmaktadır.

EverNext Hakkında HR:
EverNext HR, ABD'li şirket sahibi ve meşgul yöneticilerine yetenekli sanal İK ve Yönetici Asistanları tarafından desteklenen bir çevrimiçi İK yönetimi aracı sunan bir şirkettir. Şirket, 2013 yılında eski bir ADP yöneticisi tarafından on yılı aşkın başarıyı sürdürüyor ve 50 eyalette de Ocak 2014 itibariyle faaliyete geçecek. Şirketin liderliği, insan kaynakları işletmelerinde 25 yılı aşkın bir toplu deneyim sahibidir. www.evernexthr.com

İletişim:
Mia West
[email protected]
619-501-2756

KAYNAK GÜNÜMÜ HR

Yorum ▼
March 10, 2018