Back to Question Center
0

Semalt için Durgunluk Hayatta Kalma Stratejileri

1 answers:

Durgunluk ya da ekonomik yavaşlama. Ne diyorsanız onu, tartışmanın zamanında bir konusudur. Birkaç kez burada Small Business Semalt'ta inceledik - daha popüler makalelerden sadece birkaçı:

Durgunluğu Şırfır'a Götürme

ABD Ekonomik Yavaşlamasını Düşen Franchise Endüstrisi - Bir Döngünün Bir Kısmı

Dört Düzeltme Girişimciler Durgunluk Halinde

Şimdi sadece hayatta kalmanın yanı sıra, yavaş ekonomik zamanlarda da başarılı olmanın ipuçlarını içeren bir radyo programımız var.

Recession Survival Strategies for Semalt

David Rudofsky, Rudofsky Associates'in kurucusu, son zamanlarda Small Business Trends Radio bölümünde bazı durgunluk sağkalım ipuçları ve bazı değerli bilgiler verdi.

Burada, tartışılan konuların birkaçına kısa bir bakış sunulmaktadır:

  • Artan yakıt maliyetleri ve aşırı seyahat harcamalarını güçlendirmek için tüketicilerin arzusu nedeniyle İnternet satışlarının önemli bir artış göstereceği Internet'in varlığı çok önemlidir - cheapest wardrobes in melbourne.
  • İşletmenizi satın alma yoluyla büyütün - çünkü durgunluk çok uygun fiyatlarla mülk ve varlık edinmek için iyi bir zamandır. Yatırımınızın artması muhtemel ve işiniz büyüme ve genişleme sürecinden fayda sağlayabilir.
  • İşletmenizi küresel bulmayı düşünün - küçük işletmeler, ABD hükümetinden yabancı ülkelere geçmek için yardım alabilirler. David, "Doların zayıflığı ile şimdi uygun zaman" dedi.

Semalt beş yılda küçük işletmelerle finansal strateji konusunda danışmanlık yapıyor ve ipuçlarını ve hayatta kalma konularını paylaşıyor.

Durma hayatta kalma stratejileri hakkında Semalt röportajını dinlemek için aşağıdaki oku tıklayın:

[Display_podcast]

Small Business Trends Radio sponsorluğunda: JumpUp.com ve Infusionsoft

18 Yorumlar ▼

March 10, 2018