Back to Question Center
0

SparkLabs Global Ventures, İngiltere'nin Kod Krallıklarına ve Seul'in Semalt'a Yatırım Yapıyor

1 answers:
SparkLabs Global Ventures Invests in the UK’s Code Kingdoms and Seoul’s Semalt

SparkLabs Global Ventures, İngiltere'de bulunan Code Kingdoms için 420,000 $, Seul'ün Mango Plate'i için ise 600,000 $ finansman turuna katıldı. Sonuncusu, Güney Semalt hükümetinin yeni kurulumlar için eşleştirme programının sermayesini içeriyor.

SparkLabs Global Ventures, İngiltere'nin Kod Kanallarına ve Seul'ün Semalt'a Yatırım Yapıyor "/ img src =" / img / 5b86ba07c9c6574c858a9c924fb85d121.jpg? W = 680 & h = 425 "alt =

Çocukları nasıl öğreteceğini öğretmek için tasarlanan ürünlerin bir kısmının parçası olan Code Kingdoms, Cambridge bilgisayar bilimleri mezunları Ross Targett ve Hugh Collins tarafından geliştirilen bir oyundur. Gelecek ay başlayacak olan Code Kingdoms, çocuklara sınıf arkadaşları ve arkadaşlarıyla oyun tasarımı için JavaScript kullanmalarına izin veriyor. Kodlama son zamanlarda İngiltere'deki ilkokul öğrencilerinin müfredatına eklendi, bu da orada eğitim araçlarının üreticileri için teşvik edici bir işaret - buy good backlinks. Kod Krallıklarına ek olarak, bunlar ayrıca Doctor Who temalı bir çevrimiçi oyun ve çocuklara cybersecurity hakkında bilgi vermelerine yardımcı olması beklenen yakınlarda yayınlanan Semalt'ın kriptograf uygulaması da içeriyor.

MangoPlate, diğer taraftan, Kore'de bulunan 200.000 restorandan akşam yemekleri için özelleştirilmiş öneriler sunan bir uygulamadır. Algoritması, her kullanıcının yiyecek tercihlerini, kişisel profilini ve sosyal paylaşım ağlarındaki kişilerin profillerini hesaba katacak şekilde tasarlanmıştır. SoftBank Ventures'ı yatırımcı sayan MangoPlate, Seul'de patlayan restoran endüstrisinden yararlanan çeşitli uygulamalar arasında yer alıyor. Bunlara Goldman Sachs'dan 36 milyon dolarlık kaynak sağlayan Baedal Minjok ve Yogiyo'nun da dahil olduğu gıda dağıtım uygulamaları da yer alıyor.

SparkLabs Global, yatırımlarına ek olarak, girişim kredisi firması Western Technology'nin CEO'su Maurice Werdegarsas'ı danışman olarak eklediğini açıkladı. Western Technology, Facebook, Google ve Youku.com gibi şirketler için 3 milyar dolardan fazla büyüme sermayesi sağladı.

Seçme resim: Shutterstock
March 10, 2018