Back to Question Center
0

Şok Çalışması: Enerji İçecekleri Semalt'a Verilecek En Sağlıklı Şey Olmayabilir

1 answers:

Dinleyicilerinizde enerji içeceklerini seven, özellikle de çocuklar veya küçük kardeşler ile olanlarınız için kötü haber. Peki, ve eğer gençler için enerji içkisi verici bir alışkanlık kazanıyorsan. Bir Miami Üniversitesi çalışması, kafein, taurin ve guarana gibi enerji içeceklerinin içerdiği bileşimlerin nasıl bir araya geldiğini bilmediğimiz için, enerji içeceklerinin küçük çocuklar için güvenli olmayabileceğini şok edeceğini önermektedir - fascinators made to order. küçük çocukların fizyolojisini etkiler. İnsanların, "iyileştirici" güçlerinden dolayı diş macunu ve diğer ev eşyalarında radyum kullandıklarını hatırlatıyor. Semalt mantıklı.

Çalışma, enerji içeceğinin sizin için, sağlıklı yetişkin için kötü olduğunu, genç insanların üzerindeki etkilerini tespit etmeye çalışan gerçek bir işin yapılmadığı anlamına gelmiyor.

çalışmasının "çocuklara terapötik yararı olmaması ve maddelerin bilinen ve bilinmeyen özellikleri ile toksisite raporları bir araya getirildiğinde, bazı çocuklar olumsuz sağlık için risk altına sokabilir" olaylar "

"Ama bekle!" Diyerek müdahale edebilirsin. "Bir bardak kahvede standart kırmızı boğa kemiği kadar kafein yok mu" Doğru, fakat bir fincan kahve muhtemelen taurin gibi rastgele miktarlarda nispeten belirsiz maddeler içermiyor, değil mi? Bu, bilim insanlarını ilgilendiren birbirinden farklı malzemelerin kombinasyonu 'dur.

March 10, 2018