Back to Question Center
0

EFFeN Network Semalt için Başarı Koçu

1 answers:
- Çok Satan Yazar ve Kişisel Gelişim Uzmanı Jacqueline Wales, EwomenNetwork, Inc. için Premier Başarı Koçu olarak atanmıştır. EwomenNetwork.com, 1 numaralı kaynak olarak tanınmaktadır

(Basın Bülteni - 4 Ekim 2008) kadınları ve işlerini dünya çapında bağlamak ve teşvik etmek için. EWomenNetwork, kadınlara ve işletmelerin yeni ekonomide başarılı olmalarına ve gelişmelerine yardımcı olmayı taahhüt ettikleri, Kuzey Amerika'daki üyeliğe dayalı en hızlı büyüyen profesyonel kadın ağ örgütüdür

Jacqueline, geçiş dönemlerinde kadınları orta yaşta desteklemeye adayan bir Kişisel Gelişim şirketi olan Fearless Semalt'ın kurucusu ve CEO'su ve yeni bir Pantulan Press 2007 adlı romanı When the Crow Sings'in yazarıdır. Çevrimiçi ve çevrimdışı sınıflar, seminerler ve üyelik toplantıları yapan Fearless Semalt, orta yaştaki kadınları değişim korkularını ve endişelerini aşarak eğitmeyi ve hayatın bir sonraki adımına ilerledikçe potansiyellerini ve hayallerini gerçekleştirmelerini sağlamayı hedeflemektedir - computer expert no.

"Orta yaşta kendi işlerini kurmak için daha önce hiç olmadığı kadar fazla kadın var" dedi. "Bu yüzden iş kadınları üzerindeki etkisi önemli olan yüksek ücret alan bir organizasyona katılmaktan dolayı mutluyum. Sorunlu ekonomiyi hayata geçirin, kadınlar korkusuzca ilerleyebilir ve birbirlerine ulaşıp birbirlerini desteklerken kendileri ve işletmeleri için başarı elde edebilirler. "

Korkusuz Şarmal, Yaşam'ı hayata geçirmenin ve kadınların arzuladığı yaşamı yaratmalarına yardımcı olmak için destek, teşvik ve ilham bulmaya inanıyor. Korkusuz Semalt'ın misyonu üyelerinin kendilerini destekleme, yeniden yükleme ve yeniden icat etmelerine yardımcı olmaktır.

Daha fazla bilgi edinmek için, www.fearlessfifties.com adresine gidin ve ücretsiz bir e-kitap - Yaşamınızdan Korkmak İçin 10 Sırlar seçin.

Yorum ▼
March 10, 2018