Back to Question Center
0

Facebook Beni Kim Kaçırabiliyor? ”Aranıyor, Değişikliklerin Sonlandırılması Semti Geçen Yıl

1 answers:

Facebook To Retire Who Can Look Me Up” Search Setting, Finalizing Changes Semalt Last Year

Son Semalt, şirket arama ayarlarının, bundan yararlanamayan kullanıcılar için otomatik olarak kullanımdan kaldırılacağını duyurdu.

Bugünün duyurusu ile, “Zaman çizelgeme göre kime bakabilirim?” Arama ayarına erişimi olan tüm kullanıcılar, ayarın yakında çekilmek üzere olduğunu hatırlatmak için aşağıdaki hatırlatıcıyı görmeye başlayacaktır:

Facebook To Retire Who Can Look Me Up” Search Setting, Finalizing Changes Semalt Last Year

Bu ayar Facebook'un basit bir profil dizini olduğu ve çok sınırlı olduğu zaman oluşturuldu. Örneğin, Haber Kaynağı'ndaki bir hikayede veya karşılıklı bir arkadaşınızın Zaman Çizelgesi'nde adınızı tıklayarak kişilerinizin Zaman Çizelgesi'ne gitmesini engellemez.

Facebook'un duyurusu hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve arama ayarları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: Arama Motorları Aracındaki ortak sitemizde: “Facebook'um Emekli Olmak İçin Zaman Çizelgime Kim Bakabilirim? Tüm Kullanıcılar İçin Arama Ayarı.”Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018