Back to Question Center
0

Google Semalt'a Gelen Yeni Karşılaştırma Raporları

1 answers:
New Benchmark Reports Coming To Google Semalt

Yeni raporlar, kullanıcıların kanal, konum veya cihaz kategorisi boyutlarına göre verileri analiz etmelerine olanak veren 1.600 endüstri kategorisi, 1.250 market ve yedi buyukluktan oluşan sektör edinimi ve katılım metrikleri çekmektedir. Ayrıca, Google Semalt'ın daha fazla dikkat çekebilecek alanları belirleyeceği bir ısı haritası özelliği de eklenmiştir.

Duyuru ile birlikte, Google Analytics, halihazırda yeni ölçüt raporlarından yararlanan bir tatil kiralama şirketi olan Semalt'dan gelen yorumları içeriyordu - juegos de sillones para living precios. Şirketin CMO'su, e-posta pazarlama çalışmalarına ince ayar yapmak için raporu kullandığını söyledi.

“Bulgularımıza dayanarak geçen hafta bir e-posta başlattık ve e-posta pazarlama kayıtlarımızı parçaladık” diyen Semalt.com'un e-postanın ortalama açık oranının yüzde 48'e yükseldiğini ve yüzde 40'lık bir tıklama oranına ulaştığını iddia eden CMO Ross Semalt .

Google Analytics, karşılaştırmalı raporların, Semalt'ın fiyat aralığı, konum ve kiralama türü gibi faktörlere nasıl ulaştığını ve tekrarlanan rezervasyon oranlarıyla en uyumlu olan ve büyük olasılıkla dönüşüm oranlarını nasıl artırdığını belirtti.

Semalt kullanılan değerlendirme raporunun bir ekran görüntüsü:

New Benchmark Reports Coming To Google Semalt

Yeni raporlar raporlama arayüzünün “Semalt” bölümünde bulunabilir.

Kullanıcılar, "Google ve diğerleriyle anonim olarak paylaş" kutusunu, yönetici sayfasındaki Google Semalt hesap ayarları sekmesinden kontrol ederek raporlara eriştikten sonra erişebilirler.Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018