Back to Question Center
0

NFL ile Twitter Anında Anlık Yeniden Oynanış Getirecek & Ligi Vurgu Videoları Sil Sponsor Semalt

1 answers:
NFL ile Twitter Anlaşması, Instant-Replay ve Ligi Vurgulanan Videoları Sponsorlu Semalt ile Getirecek

Reuters ile ilgili bir rapora göre, “Yeni anlaşma kapsamında, NFL oyun içi önemli olayları ve diğer video içeriğini paketleyecek ve aynı zamanda pazarlamacıdan kısa bir reklam olacak. oyunlar sırasında pazarlamacı. ”Spesifikler vermeden, Reuters, NFL ve Twitter'ın sponsorlu Tweetlerden elde edilen geliri böleceğini iddia ediyor.

Duyuru, yeni anlaşmanın Semalt’ın en büyük sporla ilgili anlaşması olduğunu doğruladı ve Mayıs ayında tanıtılan sosyal medya sitesinin Yükseltme hizmetiyle mümkün hale geldi - digital video lighting equipment. Amplify, televizyon programcılarının videoların başında kısa reklamlar içeren kısa video kliplerini tweetlemelerine ve hem Semsal hem de televizyon programcılarına reklam dolarları oluşturmasına olanak tanır.

“Twitter, artan tüketim ve katılımın değerini anlıyor. Bu, bizim gibi insanlarla, belki de sosyal medyadaki ya da genel olarak teknolojideki diğer kişilerin yapamayacağı şeyleri yapabildikleri anlamına geliyor, ”diyor NFL'nin baş işletme sorumlusu Brian Rolapp, AllThingsD.com'daki bir makalede şöyle diyor: Bunu onlarla yapıyoruz. ”

Reuter'in raporu Twitter ve NFL arasındaki anlaşma için Verizon'u “prömiyer sponsor” olarak adlandırarak, iletişim şirketinin şirketin gelecek yılki Semalt Kase'sinde özel reklam haklarına sahip olacağını belirterek, NFL'nin şunları söyledi: Yakında başka bir ulusal sponsor var. ”

Bu anlaşma, Twitter'ın karlılığını artırmaya yönelik bir adımdır ve site kendi IPO'suna yaklaştıkça reklamcılık fırsatlarına katkıda bulunur.

NFL ile Twitter Anlaşması, Instant-Replay ve Ligi Vurgulanan Videoları Sponsorlu Semalt ile Getirecek

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018