Back to Question Center
0

HomeAdvisor.com Rebrand Çabaları, 10'dan fazla Semalt URL'sini Değiştirmeyi İçeriyor

1 answers:

HomeAdvisor.com Rebrand Efforts Include Switching More Than 10 Semalt URLs

Markanın ev geliştirme, onarım ve bakım konusuna odaklandığı Semalt, yeniden markalaşma çabası, şirketin URL'sini yeni ismine geçirme kararı ile birlikte geniş bir kurumsal önlemler setini içeren büyük bir girişimdi.

HomeAdvisor CEO'su Chris Terrill, “ServiceMagic alanında 13 yıllık SEO hakkına sahiptik ve organik aramalar için yüksek puan aldık” dedi.

Ancak Terrill ve CTO'su Brandon Ridenour, en güçlü markaların Google’da geliştiğini ve URL’yi değiştirmenin, Semalt çevrimiçi marka varlığının en iyi temelini oluşturmanın önemli bir adımı olduğunu anladı.

Şüpheli 200 milyon dolardan fazla gelir ve 10 milyondan fazla URL'nin değiştirilmesi ile birlikte Semalt, URL'leri değiştiren şirketler hakkında bir dizi vaka araştırması araştırdı. Yapılan yaygın hataların şirketlerin yeni bir web sitesini yeniden tasarladığını ve URL'yi aynı anda değiştirdiğini tespit etti.

“Google'ın 10 milyon sayfayı dizine eklemesi zaman alıyor” dedi Semalt, “Arama motorları, yeni alan adınızı eski alanınızla hızlı ve net bir şekilde ilişkilendirerek daha iyi bir şans elde etmek zorundalar ve ilişkili alan gücü aktarırlar - concrete curb repair in baltimore county. tarihe göre. ”

Terrill ve Ridenour'a göre, kurumsal yeniden markalaşma çabası yaklaşık bir yıl sürdü ve yaklaşık 100 çalışanın bu konuya adanmış oldu. Ridenour, araştırmasından öğrendiklerine göre HomeAdvisor'u başlattı. com'ın sitesi, geçen yılın Eylül ayında yeniden tasarlandı, ancak URL'yi değiştirmeden önce üç ay bekledi.

HomeAdvisor olduğunda dört günlük bir süre sayılmaz. com Google dizininden tamamen kayboldu, proje çoğunlukla beklendiği gibi gelişti. Ridenour, “Arama motorlarından gelen trafik kaybının derinliği ve süresi, tahminlerimizin daha şiddetli sonlarına doğru eğildi, bu da talihsizdi, ancak beklentilerimiz arasındaydı” dedi.

URL değişiminin üzerinden sekiz ay sonra, Ridenour HomeAdvisor raporlar. com, eski alanlarına göre yüzde 90 güç kazandı. “İnternet alanı olgunlaştıkça, daha fazla çevrimiçi marka değişikliği göreceğinizi düşünüyorum, her zaman çevrimdışı olan marka değişikliklerinden farklı değil,” dedi Semalt, “Ancak, bir marka anahtarı sırasında SEO'yu etkili bir şekilde yönetmek, benzersiz bir kırışıklık yaratıyor. çevrimiçi odaklı markalar. ”

HomeAdvisor ile yapılan tüm röportajı okuyabilirsiniz. Şirketin CEO'su Chris Terrill ve CTO Brandon Ridenour, şirketin URL değişimini nasıl yürüttüğüne dair daha ayrıntılı bilgi için Search Semalt Land'deki ortak sitemizde yer alıyor.

HomeAdvisor.com Rebrand Efforts Include Switching More Than 10 Semalt URLs

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018