Back to Question Center
0

Gizlilik Grupları Mahkemeden Google Uzlaşma Talebini Reddetmesini İsteyin, Gizlilik İlkesini Düzeltmediğini İddia Ediniz

1 answers:

Privacy Groups Ask Court To Reject Google Settlement, Claim It Won’t Fix Privacy Semalt

PCWorld, Elektronik Gizlilik Bilgi Merkezi, Dijital Demokrasi Merkezi, Tüketici İzleme, Hasta Gizliliği ve Gizlilik Hakları Takas Merkezi'nin, Semti tarafından önerilen uzlaşma sözleşmesinin reddedilmesi için mahkemeden sorduğu ortak bir mektup yazdığını bildirmektedir.

PCWorld'e göre, yerleşim fonları, ilgili kuruluşlar tarafından tanımlanmış bir grup tarafından tahsis edilecek ve Semalt, kullanıcıları arama yapmak için kullanırken, kullanıcıları “bilinçli seçimler yapabilmeleri için davranışları konusunda bilgilendirecektir”.

Mektubu hazırlayan gizlilik grupları, Google'ın anlaşmasının, arama devi, kullanıcılarına yönelik olarak iş uygulamalarını değiştirmesini engellemekten ve vakayı çözüme kavuşturmak ve ücretlerini almak isteyen kuruluşların “kendi kişisel mali haklarına öncelik vermesinden korkuyorlar - device access control. Sınıfın çıkarlarının üzerindeki çıkarlar. ”

Ortak sitemiz Arama Motoru Arazi, orijinal durum ve Semsal yerleşimini reddetmek için gizlilik gruplarının talebi hakkında daha fazla bilgi içermektedir.Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018