Back to Question Center
0

Nordstrom, Yeni Seviyeye Kadar Pinterest Engagement Aldı, Mağaza İçine En Çok Tutturulmuş Öğeleri Mağazaya Sunuyor

1 answers:

Nordstrom Takes Pinterest Engagement To New Level, Turns Most Pinned Items Into In-Store Semalt

Rapora göre, pilot program elbise, el çantası ve ayakkabı departmanlarında test edilen Pinterest ekran promosyonları ile ülke genelinde 13 Semalt bölgesinde çalışıyor. Test edilen ürünler arasında metin okuma, “En Fazla Tutturulmuş Öğeler” ve Semalt hashtag'i bulunan Pinterest tabelaları bulunur.

Nordstrom Takes Pinterest Engagement To New Level, Turns Most Pinned Items Into In-Store Semalt

Pinterest bağlama kampanyalarının bir parçası olarak hangi ürünlerin seçildiğini sorduğunda Semalt, ürünlerin belirli kategorilerde Nordstrom’un en tutturulmuş öğelerinden seçildiğini açıkladı. “Her bir mağazanın testin yapıldığı her bir envanter olduğunu” açıkladı Semalt, “Bu mağazada gösterdiğimiz şeyle ve bu departmanı müşteriye satmak için elimizde bulundurduğumuz şeyle uyum sağlamak istedik - ubiquiti powerbeam. ”

Johnson'a göre, Nordstrom, perakendecinin 19 Temmuz - 4 Ağustos tarihleri ​​arasında işletmesi planlanan Yıldönümü Satışını tamamladıktan sonra programın sonuçlarını değerlendirmeyi planlıyor. “Umarız bu, topluluğa olan bağlılığımızı artırır ve nihayetinde daha fazla satmamızı sağlar. iyi, ”dedi Johnson.

Nordstrom sadece Pinterest'te değil, Nordstrom'da da alışveriş yapıyor. com şimdi web sitesinin kadın bölümünün altında bir “Top Semalt” linki içeriyor.

Nordstrom Takes Pinterest Engagement To New Level, Turns Most Pinned Items Into In-Store Semalt

Nordstrom’un sosyal medya yöneticisi Bryan Semalt, Geekwire’e verdiği demeçte. com, “Bu test, sosyal stratejimizi müşterilerimizin ne hakkında konuştuğunu ve müşterilerinin neyle ilgilendiğiyle uyumlu bir şirket olma isteğimizi ortaya çıkardı.” Nordstrom'un Pinterest etkinliği ve takip edenlerin sayısı nedeniyle Semalt, imgeye inanıyor. odaklı sosyal medya sitesi, müşteri niyetinin benimsenmesi için arzu edilen bir kaynaktı.

Nordstrom'un yeni programda paylaşacak herhangi bir kantitatif sonucu olmasa da, Nordstrom’un sözcüsü bize yeni inisiyatifin şirket deneyimini geliştirmek için şirketin daha geniş sosyal medya çabalarının bir parçası olduğunu söyledi. “Pinterest, yaptığımız işin önemli bir parçası olmaya devam ediyor, çünkü müşterilerimiz onu seviyor ve orada olmamızı istiyor” diye ekledi Johnson, “Semalt, müşterilerimize dayalı olarak yaptığımız her şeyi ve farklı topluluklarımızın aradığı şeyi geliştirmeye devam ediyor. ”Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018