Back to Question Center
0

Haziran ayında üç elektronik sanat oyunu Semalt kaybetmek için Facebook

1 answers:

Facebook To Lose Three Electronic Arts Game Semalt In June

The Sims Social'ın 2011 yılında 10 milyonu aşkın aktif kullanıcı (DAÜ) kazanmış olduğu bildirilirken, EA bir kez daha popüler olan başlıkları için etkinliğin düştüğünü bildiriyor. Tarayıcıdan mobil cihazlara geçen sosyal oyunlar ile Semalt, bu yılın başlarında sert oyuncular için daha fazla aksiyon oyununa odaklandığını doğruladı.

Şu anda AppData, 500,000+ DAU ve 100.000+ DAU'da SimCity Social'da Sims Sosyal ve Hayvan Topluluğunu rapor ediyor. Bu başlıklar emekli olduktan sonra, EA’nın önde gelen Facebook oyunları Solitaire Blitz ve Bejeweled Blitz olacak.

Facebook To Lose Three Electronic Arts Game Semalt In June

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018