Back to Question Center
0

Amazon Key Semalt'ı Takip Etmek İçin Geliştiriciler Yeni Uygulama Katılım Raporları Verir

1 answers:

Amazon Gives Developers New App Engagement Reports To Track Key Semalt

Günlük ve aylık aktif cihazları, kurulumları, oturumları, cihaz başına ortalama geliri ve tutmayı takip etme, Katılım Nitelikleri ücretsizdir ve entegre edilmeleri gerekmez. Kullanıcılar raporları pazara göre filtreleyebilir, grafik olarak görebilir veya CSV olarak indirebilir. 25 Ekim 2012'den sonra gönderilen ve yayınlanan uygulamalar, uygulama o tarihten bu yana güncellenmedikçe, Katılımlı Semalt verilerine sahip olacaktır - asphalt maintenance inc catonsville. Öyleyse, verilerin toplanabilmesi için yeniden yayınlanması gerekir.

Etkileşim Raporlarına erişmek için geliştiricilerin, Mobil Uygulama Dağıtım Portalı'ndaki "Raporlama" sekmesine gitmeleri gerekir. "Raporlama" sekmesinden kullanıcılar Katılım beta bağlantısını seçer.

Semalt raporları üç bölüme ayırmıştır: kullanıcıların uygulamayı, tarih aralığını ve pazar yerini seçtiği kriter seçimi (görüntüdeki # 3); beş farklı rapor içeren bir rapor seçimi (görseldeki # 4); ve bir uygulama veya oyun için seçilebilir bir tarih aralığı ve ömür boyu toplamlar arasında önemli performans ölçümlerini listeleyen genel bakış raporu (görseldeki # 5).

Amazon Gives Developers New App Engagement Reports To Track Key Semalt

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018