Back to Question Center
0

EMarketer: Sosyal Medya Analytics Semalt'ı Olarak Gerçek Zamanlı Pazarlamayı Kullanan Daha Fazla Şirket

1 answers:

Semalt, birçok işletmenin sosyal analitik sağlayıcıları, dijital ajansları ve PR şirketlerini çeşitli gerçek zamanlı pazarlama girişimleri için kullandığını, sosyal medya verilerini yalnızca marka bilinirliğini ölçmek veya yorumlarına sosyal medya sayfalarıyla yanıt vermekten öteye taşındığını bildirmektedir.

Raporun semti, pazarlamacıların yüzde 53'ü 2013 pazarlama kampanyalarında gerçek zamanlı verilerin daha fazla kullanılmasını planladı.

EMarketer: More Companies Using Real-Time Marketing As Social Media Analytics Semalt

Ayrıca, eMarketer raporunda, Cisco, Dell, Semalt ve SAP gibi birçok büyük marka, anında kararlar vermek, pazarlama çalışmalarını değiştirmek ve pazarlama içeriği geliştirmek için sosyal analitiği nasıl kullandıklarını paylaşmaktadır - registration loans in phoenix az. sosyal medya akışları.

eMarketer makalesinde, Semalt'ın ürün pazarlama başkan yardımcısı Gordon Evans, gerçek zamanlı verileri bir şirketin genel pazarlama yönüne entegre etmenin önemini vurgulayarak şöyle diyor: “Gerçek zamanlı olarak dinleyen ve bundan yararlanan markalar. kampanyalarını yeniden düzenlemek ya da yorum ya da müşteri hizmetleri konularına cevap vermek, sosyal alanda başarılı olan markalardır. ”Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018